Geyik

Beren Saat Moleküllerini Yolladı, Sosyal Medya Karıştı!

Beren Saat’in ilginç açıklamalarına ve tuhaf karşılanan bazı görüşlerine ara sıra rastlamak ve ne demek istedi acaba diye düşünmek ülkemizde sık karşılaşılan bir durumdur bile bilir.

Farklı bakış açılarıyla beyin durduran ünlü oyuncu Beren Saat, oyunculuğunun ve güzelliğinin yanı sıra bu paylaşımları ile de dikkat çeken ve pek çok kişi tarafından ilgi gören bir sanatçımızdır.

Beren Saat’in doğum günü paylaşımı sırasında derin mesajlar içeren açıklamasının yanı sıra verdiği poz ve açıklamasında bahsettiği eski sevgili kafaları karıştırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ‘kanatlar’ yazarak paylaştığı bir görsel bazı hayranlarını endişelendirmiş, iyi mi acaba diye sorulmasına neden olmuştu.

Geçtiğimiz pazar günü anneler günü dolayısıyla çok konuşulan paylaşımlar yapan ünlüler arasında tabi ki Beren Saat’i de gördük.

Beren Saat, paylaşımında şöyle yazdı: “Doğa ana düşünmemiz için odalarımıza yolladı bizi. Bugünü annesinden ayrı geçiren herkese moleküllerimden biraz gönderiyorum. Bilincinizle annenizin frekansını yakalayın. Kollektif anne sevgisi meditasyonu yapalım bugün. Sevgimizin sinerjisini yayalım.”

Bu paylaşımının ardından takipçileri zaman kaybetmeden yorumlarını aktardılar. Kimileri derin anlamlar yükledi ve çok sevdi kullanılan kelimeleri kimisi de karantinadan canının sıkıldığına kanaat getirdi. Yorumlar ne olursa olsun Beren Saat yine bildiğimiz gibi sıra dışı kimliğini konuşturdu ve akıllarda soru işaretleri bırakmak suretiyle sustu.

Şimdi Avatar Düşünsün!

Süreç Hepimizi Yordu Tabi!

Sosyal Mesafe Önemli😁

Beren Saat Büyük Düşüdü Ama Biz Anlayamadık😅

Beren Saat’i Anlayanlar da Çoktu Elbette!

Ama Kabul Edelim, Bazı Yorumlar Çok Güldürdü!

Konuya İbrahim Tatlıses’i Dahil Etmesek Olmazdı😂

Beren Saat, zekası ve karizmasıyla gönüllerimizi fethetmeye devam edecek! Biz de sıkı takipçisi olmayı sürdüreceğiz:)


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..