Aşk ve CinsellikAşk ve İlişkiler

Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Erkekler tarafından anlaşılmasının hep güç olunduğu söylenilen kadınları anlaması sizce de bu kadar zor mu? Bir kadının sizden hoşlanıp, hoşlanmadığını nasıl anlarsınız? Bir kadın hoşlandığını nasıl belli eder? Hiç tanımadığın bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsın? Aslında bunu anlamanın o kadar da zor olmadığını bu yazımızla birlikte göreceksiniz.

Kadınlar söylenildiğinin aksine anlaşılması o kadar da güç canlılar değildir. Bir kadın sizden hoşlanıyorsa bunu farkında olarak veya olmayarak zaten size belli edecektir. Kadınlar, muhabbet esnasında beden dilleri, hal hareket, jest ve mimikler ile fazlasıyla kendilerini ele verirler. Sadece birazcık verilen mesajları alabilmeyi öğrenmek lazım. Sizce sizden hoşlanmayan biri sizinle irtibatta olur mu? Tabi ki cevabı açık ve net: HAYIR OLMAZ. Peki hoşlantı mı yoksa arkadaşçıl bir yaklaşımı mı var nasıl anlarsınız? Hoşlanan bir kadın sizinle konuşurken nasıl bakar, hareketleri nasıl olur, hitap şekli ve mimikleri nasıl olur? Gelin kadın hoşlandığını nasıl belli edermiş,  sizlerle birlikte inceleyelim:

1-Göz Temasındadır:

goz temasindadirBir kadın sizden hoşlanıyorsa etrafındaki hiçbir şeyle ilgilenmez ve sizinle mutlak bir göz kontağı halindedir.

2- Gözlerinin içi parlar:
gozlerinin ici parlar

Sizinle birlikte vakit geçirmekten ve yan yana olmanızdan büyük heyecan duyan kadının gözlerinin içi parlar. Çipil çipil bakan gözlerin sizden hoşlanmadığını düşünemezsiniz.

2- Saçıyla Oynar:
saciyla oynar

Gözler sizde iken eller de boşta kalamaz. Sizinle temas halinde olamadığı için klasik bir yol olarak bu açığı saçlarıyla temas ederek kapatır.

3- Bol Kahkaha Atar:

bol kahkaha atarAnlattığınız her şeye ama her şeye müthiş bir zevkle güler ve gülerken de daima size bakar. Sizde bunun enerjisine kapılıp anlattıkça anlatırsınız. Dikkati sizde olduğu için konunun pek bir önemi olmayacaktır.

4- Sizi Gözlemler:

sizi gozlemlerSizden hoşlanan kadın pür dikkat sizi gözlemler. Ellerinizi kullanma şeklinizi , mimiklerinizi, tüm hal ve hareketlerinizi sıkı bir şekilde gözlemler ve çıkarımlarda bulunur. Bu kısmı size bedensel olarak fark ettirmeyebilir. Sorduğu sorulardan ve hakkınızdaki yorumlarından anlayabilirsiniz.

5- Kaçamak Bakışlar:

kacamak bakislarDaha önce tanımadığınız biri ise kaçamak bakışlar atar. Sizin de ona bakıp bakmadığınızı kontrol edecek ve size bakmaktan da hayli hoşnut olacaktır.

6-Oturuş Tarzı:

oturus tarziBütün dikkatiyle sizdedir. Eller konuşmaya açık ve vücudu size doğru eğiktir. Geriye doğru yaslanmaz. Adeta sandalyenin ucunda oturur. Ufak dokunsal temaslarda bulunabilir. Eğer tanımadığınız ve uzağınızda kalan biriyse de sizin görebileceğiz bir yer seçip, beden yönünü size doğru çevirecektir.

7- Sonu Olmayan Muhabbet:

sonu olmayan muhabbetSizinle daha çok vakit geçirmek için muhabbeti sonlandırmayacaktır. Gerekli ve gereksiz sorular sormaya devam etmekten kaçınmayacak, A konusundan başladığınız muhabbeti bir yolunu bulup Z’ye getirecek ve yine bitmeden sarmalı devam ettirecektir.

8- Sizinle İlgili Her Şeyi Öğrenmek İster:
sizinle ilgili her seyi ogrenmek ister

Hakkınızdaki her şeyi öğrenmek ister: Güncel yaşamınızı, ailenizi, hobilerinizi, duygusal yönlerinizi ve dahasını. En çok da ilginizi çeken şeyleri merak edecektir ve kendisi sevmese bile buna katıldığını ifade edecektir.

9- Dikkatini Çekmeye Çalışır:

dikkatini cekmeye calisirMutlaka ilk başlarda saç yapımı, makyaj yapımı, kıyafetleri ve giyim tarzı ile değişiklik yaparak sizin dikkatinizi çekip, kendisini size beğendirmeye çalışacaktır. Karşınızda ki biraz daha utangaç ve çekingen bir kadın ise bunu biraz daha farklı yollar ile de deneyecektir ve ya kendi içinde bir sır gibi tutacaktır.

10- Son Çare Arkadaşını Aracı Koyar veya İtiraf Eder:

son care arkadasini araci koyar veya itiraf ederBir kadın sizden hoşlanıyorsa bunu her türlü belli edecektir. Bunu siz anlamazsanız bile gerekirse en sonunda dayanamayıp gelip kendisi söyleyecektir. İlk adımı atmaktan çoğu kadın hoşnut olmasa da baktı ki erkekten halen bir adım gelmiyor, sabrı tükenecek ve itiraf etmeye karar verecektir. Başka bir yol olarak sizin yakın arkadaşlarınız veya ortak arkadaşlarınızı kullanarak onlar vasıtası ile size ulaşmaya çalışabilir. Arkadaşlarınız yada bir kadının yakını özel hayatınıza dair sorular soruyorsa dikkat! Soru yığınına tutan arkadaşın yakınındaki biri sizi soruşturuyor demektir. Sizi tanımayan bir kadınsa sosyal medya aracılığı ile sizi bulup sizinle iletişim kurmaya çalışabilir. Utangaç bir kadın içinse kendi kız arkadaşlarını sizin yanınıza gönderip sizinle kendisi adına konuşmasını isteyebilir. Bir telefon numarası veya sosyal medya hesabınızı öğrenmeye çalışabilir ve günler sonra bir “Selam” yazabilir.

 


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..