DekorasyonOfis Dekorasyon

Burada Çalışmak İsterdim Dedirten 11 Çılgın Ofis

Dünyada çok sayıda olmasa da sıkıcı çalışma ortamlarından farklı olarak çalışanların verimliliğini ve yaratıcılığını arttıran ofisleri görmek mümkün.  Bu firmalar, çalışanlara yapılan yatırımların kendilerine geri dönüşümlerinin de farkında olan geniş bakış açısına sahip olan firmalardır. Bireylerin mutluluğu, rahat hissetme, olumsuz faktörlerin yerine beyin aktivasyonunu sağlayacak aktivitelere sahip olunması kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyor. Bunun sonucunda çalışanların kurumlara karşı sahiplenici tutum sergilemeleri kaçınılmazdır. Artık çalıştıkları kurumları ailesi gibi görmeye başlamışlardır.

eglenceli ofis dekorasyon fikirleri

Doğadan İlham Alan Ofis Tasarımları

Resme baktığınız zaman huzurun tüm benliğinizi kapladığını hissetmişsinizdir. Doğanın insanın ilk evi olması ve her şeyin doğadan gelip tekrar doğaya döndüğünün ne kadar farkındaysak bu tarz bir ofis müthiş bir deneyim olur. Doğanın içinde modern ve sade bir yapının etkisi çıkaracağınız işin sonucuna yansır elbette.

farkli ofis tasarimlari

Evinde Gibi Değil, İşinde Gibi Rahat!

Rahatlık, rahatlık, rahatlık konseptinin örneklerinden biri hiç kuşkusuz aşağıdaki ofis tasarımı olmalı. Tabii bu rahat çalışma ortamının fikrinin Google’dan çıktığının altını çizmekte yarar var. Zaten kendileri rahat ofis konseptini en iyi uygulayan firmaların başında geliyor!

cilgin google ofisi

Kaydırak Olmadan Çılgın Ofis Olur mu Hiç?

Yemek alanına süper kahraman havasında girmeniz çözmek zorunda olduğunuz problemler, uzun toplantılar arasındaki tüm monotonluğun içinde hareketlilik sağlayacaktır. Kayarak inen bölüm müdürünüzün yüzündeki ifade size de moral vermez miydi?

ofis dekorasyon

Mola Zamanında Bilardo Oynamaya Ne Dersiniz?

Bilgisayarınızdan başınızı kaldırdığınızda böyle bir manzarayla karşılaşmayı yürekten isteyeceğinize adım gibi eminim! Biraz keyiflenmek, iş arkadaşlarıyla bilardo oynamak ve dinlenmek… Aslında çok da lüks olmasa gerek!

burada calismak isterdim dedirten ofisler

Bunlar da Fikir Balonları

Çalışanlardan özgün fikirler beklerken sizin sağladığınız ofis dekorasyonu ürünleri ne kadar yaratıcı?

cilgin ofis tasarimlari

Bir balon içerisinde kısa toplanma alanlarından çıkacak fikirler ile camı bile olmayan küçük bir odada kör bir ışık altında sadece bilgisayar ve dosyaların bulunduğu masanın başında yapılan görüşmeden çıkacak fikirler aynı olabilir mi?

cilgin ofisler 2020

Bulunduğunuz sektörde diğerlerinden daha önde olmak istiyorsanız yüzünüzü geleceğe dönmüş olmanız sizi destekler nitelikte olacaktır. Ofis ortamını seraya dönüştürürken tavanlarda uzay istasyonlarını andıran dekorasyon ürünleri bakış açınızın çok daha ileriyi yansıttığını gösterecektir.

Sallanarak Çalışma Keyfi

Hamak veya salıncakta sallanırken çıkan müthiş fikirler adına üretkenlik sizde artık!

ofis fikirleri salincak

Düşüncelerinizin parmak uçlarınızdan varoluşa doğru yolculuğuydu mesele. Asıl mesele kuşlar kadar özgür olduğunuzu hissettiren ve sınırlarınızın olmadığını gördüğünüz ofiste çalışmak mıydı?

korsan gemi acik ofis

Açık ofis, takım ruhunu en çok hissettiren kavramlardan biri olarak kulağa geliyor. Takım ruhunu gerçekten hissedebilmek için sıkıcı bir oturma düzenine bağlı olması gerekmez. Aynı gemide olup aynı zamanda sıra dışı bir ekipte olduğunuzu hissetmek doğru limana varmak için gösterilecek çabadır. Korsan gemisi görünümlü çılgın ofis dekorasyonu, rasgele kaptan J

Keyifle Çalışmak Mümkün!

Mükemmel bir birleşim ve uyumu görüyoruz. İçinde eğlence, sosyallik, dinamizm, doğa ve yaratıcılığı barındıran şirket genel kullanım alanı dekorasyonundan bahsedebiliriz. Bütünü hissedebileceğiniz bu atmosfer ve görsel şöleni yansıtan ofis sizi de heyecanlandırdı mı?

cilgin ofisler 

Aslında işin özü çok basit. Çalışanlarına değer veren şirketler onların keyifli vakit geçirmesine ve kendilerine değer verildiğinin bilincinde olmasına önem veriyor. Sonuç da hem çalışanları motive eden hem de diğer şirketlere ilham veren birbirinden çılgın tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.

cilgin ofis dekorasyon fikirleri


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..