HaberlerMagazin Haberleri

Can Yaman İfşası Ortalığı Karıştırdı

Son zamanlarda sosyal medya, ünlü isimlerin kendi aralarındaki konuşmalarının ekran görüntüleriyle ile çalkalanıyor!

Oyuncu Can Yaman, tepki çeken sözleri ve davranışlarıyla son zamanlarda medyada üzerine çok eleştiri çeken isimlerden birisi. Can Yaman ile ilgili son tepki gören olayı ise model ve sosyal medya fenomeni olan Enise Sude ile sosyal medya üzerinden paylaştığı konuşmaları oldu.

enise sude can yamani ifsa etti

Enise Sude’nin İfşa Dosyası Kabarık 

Instagram uygulamasında 266 bin takipçisi olan model Enise Sude iddialı ve son derece çarpıcı görselleriyle dikkat çeken isimlerden. Enise Sude, daha önceleri Instagramda 4,1 milyon takipçiye sahip olan ünlü İspanyol Fitness modeli Sergi Constance’nin, ünlü şarkıcı Jason Derulo’nun ve Galatasaraylı eski ünlü futbolcu Emre Mor’un da kendisine çeşitli mesajlar attığını söylemiş ve bunları da İnstagram hesabı üzerinden ifşa etmişti. Emre Mor için  “Bazıları ifşalanmayı haketti.” ve Can Yaman ifşa için “Yine bir karantina çılgınlığı!” gibi cümlelerle konuşmaların ekran görüntülerini paylaşan Enise Sude instagram hesabını fazlaca aktif kullanıyor.

İşte Enise Sude’nin ifşa ettiği bazı konuşmaların ekran görüntüleri;

emre mor konusmalari

ifsa part

enisenin ifsalari

İşte Çok Konuşulan Can Yaman İfşasının İç Yüzü 

  • Konuşmalar sırasında Can Yaman’ın “uzun saçlı erkeklerden hoşlanmaz mısın” ve “canlı gördüğünde fikrin değişir belki küçük hanım”gibi cümlelerinden sonra mesajlarını kendi isteğiyle silmek istemesi, dikkatlerin üzerlerine çekilmesine neden oldu.
  • Enise Sude’nin “yok seni neden ifşalayayım” ve “silmene gerek yok yani” sözlerinden sonra aldığı cevaplardan hoşnut olmadığı ve bu yüzden bu mesajları sosyal medyada paylaştığı tahmin edilmekte.

canyaman ifsa

  • “Gerçekten hakkediyorsunuz bazen.” sözleriyle Enise Sude, bütün konuşmaları Instagram hesabında paylaştı!

can yaman enise

 


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..