AstrolojiBurçlar

Doğum Saati Nasıl Öğrenilir? (Garantili Yöntemler)

Doğum saati, özellikle doğum haritasının eksiksiz ve doğru bir şekilde analiz edilebilmesi adına oldukça önemlidir. Doğum saati doğru değilse, yapılan tüm analizler anlamını yitirir. Bu nedenle doğum saati hesaplama çok büyük önem arz etmektedir.

dogum saati nasil belirlenir

Doğum Saati Öğrenme

Astrolojiye ilginiz varsa, muhtemelen doğduğunuz günü ve ayı biliyor olmalısınız. Bu bir bakıma ulaşılması kolay bir bilgi. Ancak bir zamanlar doğum saati şimdi olduğu kadar önemli kabul edilmiyordu. Hangimiz annemize doğum saatimizi sorduğumuzda dakikası dakikasına doğru bir cevap alabildik ki? Çok ender. Genellikle verilen cevaplar, sabah saatleri, öğleden önce gibi bir zaman aralığını ifade ediyor. Bu da, tam bir analiz yapılmasını zorlaştıran unsurlar. Ancak elbette bu durumun da bir çözümü var.

dogum saati

Rektifikasyon Nedir?

İşte bu noktada devreye rektifikasyon giriyor. Rektifikasyon, doğum saati belirleme anlamına gelen bir ifadedir. Astrolojiyle ilgilenen uzmanlar çeşitli yöntemlerle doğum saatini belirler. Bunun içinse bazı bilgilere ihtiyaç duyarlar.

dogum saati hesaplama

Hayatınızdaki Önemli Tarihlere Dikkat!

Ne zaman doğduğunuz kadar önemli olan başka tarihler de var elbet. Bir sevdiğinizi kaybettiğiniz tarih, kaza geçirdiğiniz tarih, büyük bir başarıya imza attığınız tarih… Tüm bunlar hayata saat kaçta geldiğinize dair net bir öngörü geliştirilmesine imkan sunuyor.

Astroloji ile ilgilenen kişiler, hayatınızın önemli tarihlerini sizden ister. Burada en az beş olay tarihi vermeniz beklenir. Ancak ideal olan onun üzerinde önemli tarih sunarak, analizin en doğru sonucu vermesini olanaklı kılmaktır.

astroloji sosyoze

 

Karakteriniz de Önemli

Uzmanlar, önemli tarihlerin yanı sıra karakterinizle ilgili doneleri de sizden talep edebilir. Örneğin titiz misiniz, dış görünüşünüz nasıl? İyimser misiniz? Disiplinli misiniz yoksa özgür ruhlu mu? Tüm bunlar bazı burçların karakteristik özellikleri olduğu için analiz aşamasında önem kazanır.

Anneler En Doğrusunu Bilir (Mi?)

Elbette dakikası dakikasına bir zaman veremeyebilirler ancak yine de zaman aralığı hakkında bir öngörüleri muhakkak olacaktır. Zaman dilimi verebilmek de, analiz yapan uzmana son derece yardımcı olur. Eğer doğum saatinizle ilgili belli bir zaman aralığınız varsa, işe bir adım önde başlamışsınız demektir.

Doğum Saati Olmadan Yükselen Burç Hesaplanır Mı?

Doğum saati olmadan yükselen burç hesaplama işlemi yapılabilir ancak verilen sonuçlar tam olarak doğru kabul edilmeyecektir. Böyle bir durumda olası yükselen burçları inceleyerek, hangisinin karakterinize daha yakın özellikler barındırdığına bakabilirsiniz.

Özellikle insanların 30 yaşından sonra daha çok yükselen burcunun karakteristik özelliklerini yansıtmaya başladıklarına dair bir düşünce vardır. Bu da yükselen burcun ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır.

Yükselen burç ile ilgili tahminde bulunmak bir bakıma karakter özelliklerinden yola çıkıldığı için çok daha kolay gözükse de, doğum saatini belirlemek teknik bir iştir. Bu nedenle mutlaka astroloji bilimi ile ilgilenen bir uzmanla iletişim kurmanız gerekir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..