HaberlerMagazin Haberleri

Dünya Tatlısı Çocukları ile Mutlu Aile Tablosu Çizen 5 Ünlü Çift

Sevenleri tarafından birbirlerine çok yakıştırılan ve sevilen, ünlü, en iyi çiftler mutluluklarına mutluluk ekleyerek bebek sahibi oldukları zaman hiç kuşkusuz sevenleri de büyük mutluluklarla bu haberleri karşılamaktadırlar. Bu yazımızda, sevilen ve çok yakışan mükemmel çiftlerin, ebeveynlerinin ve sevenlerinin hayranı olduğu minnoş bebeklerine ve çocuklarına yer verdik.

1. Kraliyetin Gözde Çifti Kate Middleton – Prens William:

olgpbx6njk6qaqsqisr8cw 5ea18a38594362011 yılında, yıla damga vuran bir kraliyet düğünüyle evlenen Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate, dünyanın yakından takip ederek beğendiği ve Kate Middleton evlilik tarihi itibariyle de oldukça gündemde yer alan çiftler arasında ilk sıralarda yer almaktadırlar.

Çiftin muhteşem düğünü tüm dünya tarafından canlı olarak izlenmiş ve bütün detaylarıyla çok beğenilmişti. Ses getiren düğünlerinden kısa zaman sonra çocuk sahibi olmak istediklerini dile getirmişlerdi.

Kısa zaman sonra bebek haberleri alınmıştı. Ünlü çiftin günümüze kadar Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis olmak üzere 3 çocukları olmuştur. Prenses ve prens kardeşler medyanın sık sık tacizine maruz kalan bir büyüme süreciyle gözler önünde büyümüşlerdir.

2. Stil İkonu Victoria-David Beckham Çifti:

stil ikonu victoria david beckham ciftiStil ikonluğu ve çift denilince tabi ki akla ilk gelen Victoria-David Beckham çifti gelmektedir. 1999’da evlenen çift ilk günkü gibi taze tuttukları aşkları ile her zaman göz önünde olmuşlardır.

1999 yılında ilk çocukları dünyaya gelmiştir. Brookly isimli oğullarını 2002’de erkek kardeşi Romeo, 2005’de diğer erkek kardeşi Cruz, 2011’de de kız kardeşi Harper takip etti. 3 erkek 1 kız çocukları olan stil ikonun çiftin 4 çocuğu da anne ve babasının bütün muhteşem genlerini almış çocuklar olarak beğenilmektedir. Allah nazardan saklasın. Beckham çifti dünyadaki en iyi genleri toplayıp çocuklarına vermiş. Kızları da stil ikonu olarak profesyonelliğe hazırlanmakta. David Beckham oğulları karizmalarıyla bir hayli kıskanılmakta ve gündemde ayrıca yer almaktalar.

3. Kraliyetin Olaylı Çifti Prens Harry ve Meghan Markle:

kraliyetin olayli cifti prens harry ve meghan marklePrens Harry ve Meghan Markle çifti, ırksal farklılıkları nedeniyle tartışmalı süreçlerden sıyrılarak kendilerini zor kurtarabilmiş olsalar da, muhteşem bir kraliyet düğünü ile şimdiye kadar en son gerçekleşen kraliyet düğününe sahip olmuşlardır. Oldukça şık ve modern bir kraliyet düğünü ile dillere destan bir evlilik gerçekleştiren çift, kraliyetten ayrılma konusunda açıklamalar gerçekleştirmişlerdi. Bebek haberini aldıktan sonra bu süreci başlatarak bebeklerini kraliyet ve İngiliz basınından kurtaran çiftin 2019 yılında bebekleri dünyaya geldi. Dünyaya gelen tahtın 7. Varisi bebeğin ismi “Archie” konuldu. Archie tüm dünyanın merakla beklediği bir bebek olmuştu.

4. İkiz Bebek Sahibi Pelin Akil – Anıl Altan Çifti:

ikiz bebek sahibi pelin akil anil altan ciftiMagazin dünyasında ve sosyal medyada en çok beğenilen çiftler arasında olan Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, 2016 yılında evlenmişlerdi. Sosyal medyada olağan hallerini paylaşarak bir fenomen haline gelen çift, sık sık övgülerle anılmaktaydı. Kendi sempatiklikleri yetmezmiş gibi dünya tatlısı ikiz bebeklere sahip olan çift, bebeklerinin en masum hallerini de paylaşarak mutluluklarını sevenlerine de bulaştırmaya devam etmiştir. 2019’da dünyaya gelen Alin ve Lina isimli Pelin Akil ikiz bebekleri instagram hesaplar üzerinden anneleri tarafından paylaşılan videoları ve fotoğrafları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

5. Mutlu Şarkıcı Berkay ve Özlem Şahin Çifti:

mutlu sarkici berkay ve ozlem sahin ciftiŞarkıcı Berkay ve eşi Özlem Şahin 2016 yılında evlenmişlerdi. 2017 yılında ilk bebekleri Arya dünyaya gelmiş, daha sonra ikinci bebeklerinin haberini almışlardı. Özlem ve Berkay çifti mutluluklarını sosyal medyada sevenleri ile pek çok defa paylaşarak bebeklerinin hayatlarındaki en büyük mutluluk olduğunu dile getirmişlerdi. 2. bebekleri de kız olarak dünyaya gelen çift, ikinci bebeğine Zeynep Mira ismini koymuşlardı.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..