DekorasyonDekorasyon Fikirleri

Duvar Dekorasyonu için Harika Fikirler

Evinizde dekore etmek istediğiniz ancak bir türlü ne yapmaya karar veremediğiniz bir duvarınız mı var? Tablolar, duvara asılan süsler,seramik duvar dekorları ve hatta baharı anımsatan duvara yapıştırılan kelebekler sizin için birer dekorasyon alternatifi olabilir.
Salon, yatak odası, çocuk odası ve çalışma odanız da değerlendirebileceğiniz önerilerimize başlamadan önce, ne tarz bir dekor istediğinize karar vermelisiniz.

seramik duvar dekoru

Duvarınızda Zarif,Şık Ve Sanatsal Bir Duruş İstiyorsanız …

Hem zarif hemde bir o kadar sanatsal bir duvar dekoru istiyorsanız, baktıkça ruhunuzun derinliklerine inen, sizi estetik açıdan mutlu eden bir tasarım istiyorsanız, seramik duvar dekorları tercihiniz olabilir.
Beğendiğiniz seramik bir tablo ve yanında onu tamamlayacağınızı düşündüğünüz bir kaç parça ufak seramik detay daha ekleyebilirsiniz. Eğer seramik duvar dekorlarınızda renk kullanımı yapmayıp beyaz renk tercih edecekseniz, dekore ettiğiniz duvarınızı fon olarak kullanabileceğiniz, çok karışık desenleri olmayan soft bir duvar kağıdı ile kaplatabilirsiniz.
Duvar kağıdı ile oluşturduğunuz fonun üzerine, seçtiğiniz seramik duvar dekorlarını göz zevkinize hitap edecek bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

duvar kelebekleri

Benim Duvarımda Bahar Esintileri Olmalı Diyorsanız…  

Açık mavi ya da açık pembe tonlarında, hafif kabartmalı duvar kağıtları fon oluşturmanız için güzel bir tercih olabilir. Duvara yapıştırılan kelebekler ve kelebeklerinizin hareket kattığı güzel bir tablo da bu duvarda yer alabilir.

Eğer kendi ellerimle yaptığım bir şeyler de bu duvarımda olmalı diyorsanız, güzel bir ağaç dalına silikonla yapay çiçekler yapıştırıp bunu da duvarınıza da ekleyebilirsiniz. Bahar duvarınızın ekstra detaylara ihtiyacı varsa duvara asılan süsleri de, duvarınızı çok boğmamak şartıyla değerlendirebilirsiniz.

duvar raf arasi biblolar

Biblolar, Süsler ve Etnik Bir Tarz İstiyorsanız…

Etnik bir tarzım var ve bunu duvarımda yansıtmak istiyorum diyorsanız, duvara asılan süsleri değerlendirebilirsiniz. Duvarınıza etnik desenli ancak aşırı detaylı olmayan bir duvar kağıdı fonu kullanıp, üzerine biblolarınızı koyabileceğiniz ufak raflar ekleyebilirsiniz.

Raf aralarında geçiş oluşturmak için duvara asılan süsler tercih edebilirsiniz. Seramikten yapılan bu duvar süslerini, yansıtmak istediğiniz etnik tarza uygun bir biçimde, göz yormayacak aksine her baktığınız da size keyif verecek detaylardan seçebilirsiniz.

Biblolar,raflar ve duvar kağıdı fonunuz hazır ama hala eksik bir şey var diyorsanız, duvarınızda küçük ölçülerde kullanabileceğiniz aynaları da tercih edebilirsiniz. Ahşap üzerine işlemeli, eskitme görünümlü aynalar, çevresine hasır ip sarılmış küçük aynalar tarzınızı yansıtacak güzel ayrıntılar oluşturabilir. Etnik desenli cam kavanoz ve kaseleri de biblo ve mumluk şeklinde kullanmak duvarınıza ışıklı bir detay katmanızı sağlayabilir.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..