Anne & ÇocukBebek Ürünleri

En Çok Tercih Edilen Park Yatak Modelleri ve Fiyatları

Düşünün ki; tatile gittiğiniz yerde beşik yok, olsa bile kullanmak istemiyorsunuz. Yatılı misafirliğe gittiğinizde bebeğiniz için güvenli yatak arıyorsunuz. Ya da evde bebeğinizin beşiği kadar güvenli bir yerde oyun oynamasını istiyorsunuz. Tekerlekli, evde istediğiniz yere taşınabilen, açılıp kapanabilen ve böylece istediğiniz yere götürebilecek olduğunuz bu ürün park yatak olarak bilinmektedir. Hem uyurken hem de oyun oynarken güvenliğini sağlayan ve içinizi rahat ettiren park yatak beşik, bebeğiniz için olduğu kadar sizin için de kullanışlı olacaktır.

Hangi Ürünü Tercih Etmek Gerekir?

Kullanım yeriniz ve amacınıza göre bebeğinizin büyüme durumunu da göz önünde bulundurarak almanız gereken park yatak modelleri için ebeveynlerin park yatak tavsiye sonuçları sizin için değerlendirildi ve bebek ürünü alışverişlerinde en çok güvenilen sitelerden bazılarında bulunan ürünler karşılaştırıldı.

uyku park yatak

Civil Bebek Ürünleri

Civil park yatak kategorsine göz attığımızda, Chicco markasına ait 3 farklı renk seçeneği sunan Chicco Goodnight park yatak modeli dikkat çekmektedir. Fiyat bakımından 639 TL. Chicco park yatak için kullanım alanlarının genişliği ve markanın güvenilirliği göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun bir fiyat olarak değerlendirmek mümkündür.  15 kg taşıma kapasitesine sahip olan ürünün kendi ağırlığı 11 kg’dır. Konforlu ve kullanışlı yapısı dikkat çekmektedir. Kolay açılabilen bir yapısı vardır. Doğumdan sonra 3 yaşlarına dek güvenle kullanılabilmektedir. Katlandığında bir çanta şeklini almaktadır bu sayede yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. 60*120 cm boyutları ile oldukça geniş bir modeldir.

chicco park yatak

Küçük ama daha fonksiyonel bir ürün isteyenler için Chicco lullby race park modeli önerilebilir. Üzerinde yarış pistini andıran yapısı ile küçük bebeklerin ilgisini çekecek detaylara sahip olan ürün 2 katlıdır. Alt katı sadece uyumak 2. Katı ise oyun alanı olarak kullanılmak üzere kendi içinde sınıflandırılabilmektedir. Daha fonksiyonel olan bu ürünün boyutu 65*95 cm olmasına rağmen fiyatı 1499 tl civarındadır.

chicco lullaby park yatak

E-bebek Bebek Ürünleri

e- bebek park yatak kategorisinde ürünler değerlendirildiğinde; Joie Kubbiye Sleep ürünü, kompact tasarımı sayesinde anne yanı beşik olarak da kullanılabilmektedir. Bağlantı klipsleri bulunmaktadır. Portatif ara katı vardır, bu özellik kullanım ömrünü uzatır. Kolay katlanabilme özelliğine sahiptir. Taşıma çantası ile kolayca taşınabilmektedir. Fermuarlı park giriş-çıkış kapısı bulunmaktadır. Ürün 8 kg ağırlığındadır. Taşıma kapasitesi ise 15 kg’dır. Fiyatı 669 TL’dir.

 

joie park yatak

Joie markasına ait bir başka ürün ise Excursion change rock park yataktır. Bu ürün joie park yatak ürünleri arasında ekstra özenilmiş kalitesiyle öne çıkmaktadır. Ekstra güvenli onstrüksiyondan üretilmiştir. Kolayca çıkarıp takabileceğiniz bir ara katı bulunmaktadır. Havalandırmayı sağlayan 4 tarafı fileli kenarları vardır. Oekotex sertifikalı kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Seyahat çantasına sahiptir ve kolayca taşıyabileceğiniz kadar hafiftir. Bünyesinde titreşim özelliği bulundurmaktadrı. Ayrıca müzik ve ışıklarla bebeğin ilgisini çekecek oyun potansiyeline sahiptir. Müzeikler içerisinde rahatlatıcı doğa sesleri bulunmaktadır.  Alt değiştirme ünitesine sahiptir. Silinebilen yumuşak kumaşları vardır. Kumaş kaplı oyuncaklar bulundurmaktadır. Doğumdan itibaren 15 kg’a gelinceye dek kullanımı mümkündür.  1199TL olan fiyatını hak etmektedir.

joie excursion park yatak 1

 

Kraft markasına ait Compass oyun park ürünü de kullananların memnun kaldığı kaliteli bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.  Doğumdan itibaren bebeğiniz 15 kg olana dek kullanılabilmektedir. Farklı yaşlarda da güvenli kullanım hizmeti sunmak için 6 kg taşıma kapasitesine sahip olan ara katı bulunmaktadır. 11 kg’a kadar taşıma kapasitesi olan alt değiştirme ünitesi bulunmaktadır. 2 tarafındaki fileler ile hava alımını kolaylaştırmaktadır. Hızlı ve kolay kapanabilme özelliğine sahiptir. Sallanma aparatı sayesinde sallanan beşik görevi görmektedir. Taşıma çantası bulunmaktadır.  70*110 cm boyutunda olan bu ürüne 829 TL’ye sahip olabilirsiniz.

kraft compass park yatagi

Park Yatak Yatağı

Bebeğinizin uyuyacağı zamanlar için en önemli kısımdır yatak kısmı. Anti bakteriyel olması gerekir, yıkanabilmelidir. Hijyenik unsurlar kadar ergonomik yönleriyle de hem bebeğinizi hem de içinizi rahat ettirebilmelidir.

E-bebek’te park yatak yatağı modelleri güvenilir markalardan uygun fiyatlara bulunabilmektedir.

park yatak yatagi

50*90’lık babyplus markasına ait modellerin yanı sıra en çok tercih edilenler arasında kraft markası da bulunmaktadır.  Park yatak kraft ürünleri, 60*120, 70*120, 70*110 boyutlarında mevcut olup anti bakteriyel ve anti mayt özelliğine sahip kumaş kullanılarak üretilmiştir. Aynı zamanda alerjen oluşumunu da önleyen tabakaya sahiptir. Tamamen doğal pamuktan olan içeriği sayesinde %100 huzurlu uyku vaat etmektedir.  Çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliktedir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde iyi alışverişler dileriz.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..