Alışveriş RehberiGüzellik & ModaStil

En Güzel Bikini Modelleri 2020

Plajların vazgeçilmezi bikiniler ve 2020 modelleri markaların internet siteleri dışında Trendyol gibi alışveriş sitelerinde de yerlerini aldı. Koronavirüs salgını ve tedbirleri kapsamında şu anda mağazalar açık olmasa da internet üzerinden ucuz bikini modelleri bulmak mümkün.

Bikini modelleri 2019 yılında fırfır, ip, boncuk gibi detaylarla zenginleştirilmişti. Bu yıl koleksiyonlarda tokalı, pullu veya boncuklu detaylar çok göze çarpmıyor. Fırfırlı, kesimi farklı bikini takımı ve parçaları ön plana çıkıyor. Üçgen Bikini Modelleri her sezon olduğu gibi bu sezon da liderliğini korumaya devam ediyor. Çiçek desenlerinin, puantiyelerin, yer yer ekose çizgilerin tasarımlar ile harmanlandığını görüyoruz. Bunların yanı sıra pastel renklerin ağırlığı hissediliyor. Siyahtan tabii ki vazgeçilmiyor ancak farklı bikini üstleri veya altları ile eşleştirildiğinde siyahın hissettirdiği ağırlık bir parça da olsa kırılabiliyor. Gelin bikini markaları bu yaz kadınlar için neler hazırlamış birlikte bakalım.

PENTİ

Penti Mix Match

Penti’nin farklı parçaları birleştirerek kendi kombinini yaratma furyası artık pek çok marka tarafından uygulanır oldu. KARIŞTIR & YAKIŞTIR olarak raflarda yerini alan bu uygulama mix-match olarak da biliniyor. Kadınlar bir tasarıma bağımlı olmamanın özgürlüğü ile dilediği parçaları birleştirerek kendi tarzını yaratıyor. Bikini modelleri Penti markasında düz renklerden çizgili tasarımlara, ipli ve üçgen kesimlerden yüksek bel kesimlere kadar olduça geniş bir yelpazeye sahip.

H&M

HM Bikini Modelleri

H&M bikini koleksiyonuna baktığımız zaman tek renk veya yumuşak renklerin öne çıktığını görüyoruz. Tasarımlara fırfırlı dokunuşlar da yapılmış. Özellikle küçük göğüslü ve ince belli kadınların tercihi farklı renk seçenekleriyle straplez bikini veya tek omuz modeller mevcut. Koleksiyonun diğer parçalarına bakıldığında markanın sportif bir çizgi taşıdığını görüyoruz. Karıştır ve yakıştır uygulaması H&M ürünlerinde de geçerli.

OYSHO

Oysho Bikinin Modelleri

Oysho markasının bikini modellerinde pastel ve hafif renkler ağırlıkta. Puantiye desenli modellerin yanı sıra NAVY tarzı dediğimiz lacivert ve beyaz renklerin kombinasyonu bizi geçmişe götürmeye yetiyor, retro hissini yeniden yaşatıyor.

ZARA

Zara Bikini Modelleri

Zara bikini koleksiyonu belirli bir çizgi üzerinden ilerliyor. Diğer markalara oranla çok çeşit yerine daha sade bir üslup tercih edilmiş ve çanta, gözlük gibi aksesuarlara ağırlık verilmiş. Koleksiyonda neon renklerin yanı sıra metalik ve parlak bikini kumaşı kullanılmış.

LİDYANA

Lidyana Bikini Modeller

Lidyana markasının koleksiyonuna baktığımızda renklerin dünyasını sonuna kadar keşfettiklerini, yazın enerjisini ve coşkusunu zirveye taşıdıklarını görüyoruz. Siyah veya koyu renkler de bayanların beğenisine sunulmuş ancak tek omuzlu tasarımlara ağırlık verilmiş. Bu modeller hem desenli hem de tek renk seçenekleriyle bayanların beğenisine sunulmuş. Lidyana bikini modellerinde retro duygusu fazlasıyla hissediliyor.

Vücut Tipine Göre Bikini Modelleri

vucut tipine gore bikini secimi

Bir bikini cıvıl cıvıl olabilir, rengini çok beğenmiş, modeline hayran kalmış olabilirsiniz ancak vücut tipinize göre bir tercih yapmadıysanız dünyanın en güzel bikinisi ayna karşısında hayal kırıklığı olabilir. İnanması zor gelse de vücudunuzun şekli, ten renginiz, saç renginiz bir bikiniyi, tabir-i caiz ise, vezir de edebilir, rezil de. Bunun olmaması için vücut tipinize uygun bikini tercihi yapmanın ipuçlarını sizler için derledik.

  • Küçük göğüs, büyük kalça; üçgen, destekli, boyundan bağlamalı ipli ve şort bikiniler.
  • Balık etli ve kilolu; bikini üstü büstiyer tipli şortlu ve yüksek belli modeller.
  • Büyük göğüs; Desteksiz üçgen veya klasik bikiniler, straplez bikiniler.
  • Geniş kalça; Şort ve yüksek belli modeller. Geniş kalçalıysanız etekli bikini modellerinden uzak durmanızı öneriyoruz.
  • Kum saati tipi vücut; her bikini  tipi.

Her yaşa ve her vücut tipine uygun rengarenk bikinilerle dolu bir yaz sezonu geliyor. Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapmak istiyorsanız, yaza kadar daha sıkı bir vücuda sahip olmak için internet üzerinden yayınlanan egzersizlere katılabilir, bu motivasyonla yeni bir diyete başlayabilirsiniz. Vücut tipinize göre bikini tercihinizi de yaptığınız zaman bu yaz sizi kimse tutamaz.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..