Anne & ÇocukBebek Ürünleri

En Ucuz Bebek Bezleri ve Fiyatları

Bebek bezi önem vermeden seçilebilecek bir ürün değildir. Bebeğinizin uzun vadede sağlığı açısından önemlidir. Bebeğiniz için aldığınız bebek bezi fizyolojik yapısına uymazsa uyku düzeni dahi olumsuz yönde etkilenebilmektedir. Ayrıca belirli standartları sağlamayan bezler tahriş oluşumuna sebebiyet vermektedirler.

Emiş gücü, cinsiyete bağlı emiş bölgelerinin doğru seçimi, yaş ve kilo için doğru bedenin bulunması, bezin hava alabiliyor olması önem verilmesi gereken konulardır. Açık şekilde satılan ve bilinmedik markaya sahip bezler bu özellikler bakımından genelde yetersiz oldukları gibi hijyenik açılardan da yetersizlerdir.

bebek bezi

En Uygun Ürünü Seçerken Dikkat Edilecek Noktalar

Bebeğiniz tuvalet ihtiyacının farkına varana dek bebek bezlerinden faydalanır. Bu süre kısa değildir. Ayrıca bazı durumlarda gündüzleri tuvalet alışkanlığı kazanmış olan çocukların gece bu konuda zorlanmaları durumuyla karşılaşılabilir. Tedbir olarak da geceleri bir süre daha kullanıma devam edilmesi gerek duyulabilmektedir.

bebek bezi fiyatlari

Bebek bezlerinde; yeni doğan, mini, midi, maxi, junior ve junior plus şeklinde bebeğinizin yaşına ve kilosuna göre değişen beden seçenekleri bulunmaktadır. Yani belirli bir yaşa gelene dek sürekli kulanım gerektiren bir üründür. Yıllar boyunca kullanacağınız bu ürün için gerekli standart değerleri sağladığı sürece ekstra lükse kaçmayı gereksiz bulabilirsiniz. Uzun dönem alışverişini yapacağınız bu ürün için bütçenizi korurken kullanımından da memnun kalacağınız en ucuz bebek bezi seçimini yapmak önemlidir.

market bebek bezleri fiyatlari

Bebek bezi en ucuz seçenekler arasından rahatlıkla seçim yapabilmeniz için en uygun bebek bezi markaları sizin için incelendi.

ucuz bebek bezi

Market Bezleri Güncel Fiyatları

Bim, Şok, Migros ve A101 marketler zincirleri kendi markalarıyla ürettikleri mutfak malzemeleriyle hem kalite hem de fiyat konusunda gönlümüzü fethedince ürün yelpazelerini genişletmişlerdir. Genişleyen ürün yelpazelerinde bebek bezlerine de yer vererek hem kalite standartlarına uygunluğu yönünden şüphe duymayacağınız hem de bütçenizi düşünen ucuz bebek bezi çözümleri sunmuşlardır.

Bim

Bim bebek bezi olarak üretilen Jenny Willy bebek bezi, 2019 ve 2020 yıllarında kullanan annelerin yorumlarına bakıldığında bebeklerde herhangi bir rahatsızlık belirtisine sebebiyet vermemiş bir üründür. Emicilik ve sızdırmazlık yönleri beğenilmiş, yumuşaklık yönünden geliştirilebilir bulunmuştur. Bazı anneler ürünün kokusunu rahatsız edici bulduklarını belirtmişlerdir.

jenny willy bebek bezi yorumlar guncel fiyat

Güncel Bim bebek bezi fiyatları şu şekildedir;

 • Yenidoğanlar için üretilen 60’lı paketi 26,50 TL,
 • Mini kategorisinde olan 60’lı paket 24,75 TL,
 • Midi kategorisindeki 50’li paket 26,50 TL,
 • Maxi kategorisinde olan 44’lü paket 26,50 TL,
 • 32’li Junior paketi ise 26,50 TL.

Şok

Şok bebek bezi olarak Bebeland markasını kullanmaktadır. Diğer bebek ürünlerinden de memnun kalınan Bebeland, bebek beziyle de evlere girmektedir. Ürünü tercih edenlerden pişik sorunuyla karşılaşılmadığı geri bildirimleri alınmıştır. Fiyat bakımından diğer ürünlere göre pahalı olmasının yanı sıra tahriş etmediği konusunda neredeyse tüm yorumlar olumludur.

sok bebek bezi yorumlar guncel fiyatlar

Güncel Şok bebek bezi fiyatları;

 • Yeni doğan 68’li paket 44,90 TL,
 • Mini 58’li paket 44,90 TL,
 • Midi 45’li paket 44,90 TL,
 • Maxi 40’lı paket 44,90 TL,
 • Junior 29’lu paket 44,90 TL,
 • XL 26’lı paket 44,90 TL.

A101

A101 bebek bezi markası olarak raflarda Soffio’yu bulmanız mümkündür. Soffio bebek bezi, ergonomik bakımdan tüm istekleri karşılayan bir üründür. Sızdırmalara karşı önlem alınmış yapısıyla güvenli görünmektedir. Islaklık göstergesi vardır. Yumuşak dokusu beğenilmektedir. Fiyat bakımından enuygun bebek bezi denilebilmektedir. Ancak kullanan annelerin değerlendirmeleri incelendiğinde, pişik ve yanık şikayeti olanların sayısının azımsanmayacak boyutta olduğu karşınıza çıkmaktadır. Cilt yapısına uygunluğu bakımından bebeğinizde denemeden çok sayıda almamanız önerilir.

soffio bebek bezi a101 bebek bezi yorum fiyat

Güncel A101 bebek bezi fiyatlar;

 • Yeni doğan 40’lı paket 18,95 TL,
 • Mini 42’li paket 18,95 TL,
 • Maxi 30’lu Paket 19,95 TL,
 • Junior  8’li 6,95 TL,
 • XL 7’li 6,95 TL.

Migros

Migros bebek bezi ürünlerini, diğer kendi bünyesine ait olan bebek ürünleri gibi Minnies markasıyla satışa sunmaktadır. Herhangi bir sızdırma sorunuyla karşılaşılmamıştır. İçeriğinde kullanılan malzemeler sayesinde mükemmel derecede emiş gücüne ve sızdırmazlık özelliğine sahip olduğu tespit edilmiştir. Gelen tek şikayet konusu bazı kullanıcılar tarafından belirtilen koku problemi olmuştur. Bezin kendi yapısından yayılan koku bazı annelerin ortak şikayet konusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorun dışında kullananların ürün kalitesinden memnun oldukları görülmektedir.

migros bebek bezi minies fiyat yorum

Güncel Migros Bebek Bezi fiyatları;

 • Mini 60’lı paketi 24,75 TL,
 • Midi 50’li paket 26,50 TL,
 • Maxi 30’lu paket 25,90 TL,
 • Junior 32’li paket 26,50 TL,
 • XL 28’li 26,50 TL.

Son Karar Sizin

En uygun bebek bezlerini sizin için inceledik. Ancak unutmamak gerekir ki en kaliteli görülen, en pahalı markaların bebek bezleri bazen bebeğin cildine uyumsuz olduğu için rahatsız edici sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden bir bebek bezini ilk kullanımınızda bebeğinizi gözlemleyerek o markanın bebeğinizin cildiyle uyumlu olup olmadığını gözlemlemeniz önerilmektedir.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..