HaberlerMagazin Haberleri

Esra Erol’da Büyük Şok: Fatma Küçük Gerçekleri Su Yüzüne Çıktı

Gün geçmiyor ki Esra Erol izleyicileri bir şok daha yaşamasın. Fatma Küçük olayının bugünkü programda ortaya çıkan gerçekleri izleyicilerin büyük tepkisini çekti. Facebook üzerinden bir adamla görüştüğü ortaya çıkan Fatma Küçük yaptığı açıklamalarla izleyenleri şok etti.

esra erol yuksel beyin aciklamalari

Esra Erol’da Fatma Küçük Olayı

Yüksel bey, aylar önce evi terk eden eşinin kızının düğünü için eve dönmesinin ardından engelli oğullarının hatırına eşini affetmişti. Fatma hanımla barışmıştı. Ancak 5 Mayıs’ta Fatma hanım daha önce de yanına kaçtığı Tuncay bey’e tekrar giderek evi terk etmesi ardından yine engelli çocukları için geri dön çağrısı yapan Yüksel bey, programda eşiyle yüz yüze geldi.

Yüksel bey, eşinin zorla tutulduğuna inanıyordu ilk programda ancak daha sonra ortaya çıkan gerçekler insanları çok kızdırdı.

esra erol yuzlesme ani

Esra Erol’da Olay Yaratan Son Gelişmeler 

Esra Erol 12 Mart 2020 yayınında şok ifadelerde bulundu.

Facebook’ta tanıştığı adamı sevdiğini ve ondan 1 aylık hamile olduğunu itiraf etti Fatma hanım. Eşinin tepkileri üzerine ‘susmasını istiyorum’ diyerek Esra Erol’dan yardım istedi.

esra erolda hamilelik itirafi

Çocuklarını yanında götürdüğünü, sosyal medyada tanıştığı adamın da onu kabul edebileceğini söyledi Fatma hanım. Esra Erol Fatma hanıma sorular yöneltti ancak Esra Erol’a çarpık yanıtlar vermesi de tepkileri arttırdı. Çocuğunu kapının önüne bırakıp gittiğini söyleyen babaya çocuğun engelli olmadığını söyleyerek kendisini savundu Fatma hanım. Ancak çocuklarının engelli raporunun olması ve engelli maaşı alıyor olmaları, bu iddiaları çürüttü.

27 yıldır boşanmayı düşündüğünü söyleyen Fatma hanıma ’27 yıl sonra tutunacak dal bulunca mı boşanmaya karar verdin’ soruları soruldu. ‘İstemiyorum’ diyerek eşinin konuşmalarını kesen Fatma hanım, internet üzerinden tanıştığı kişiyle evlenmek için hemen boşanmak istediğini belirtti.

esra erol fatma kucuk

Stüdyoda Sinirler Gerildi

Stüdyoda ortaya çıkan gerçekler, canlı yayın seyircilerinden büyük tepki aldı. İzleyiciler arasından torun bakacak yaşta bunu nasıl yapıyorsunuz, boşanmadan böyle bir ilişki içine girmeniz nasıl doğru gibi soruları cevapsız bıraktı. İnternet üzerinden tanıştığı adamda saygı ve sevgiyi bulduğunu ifade eden Fatma hanım, evliliği sürerken yaptığı bu hareketin büyük saygısızlık olduğu hakkında yorumlar aldı stüdyodaki seyircilerden.

esra erol tepkileri

Evlilerin Olduğu Arkadaşlık Sitesinden Tanışmışlar!

Facebook üzerinden kayıt olduğu grupta evli insanların arkadaşlık kurduğunu anlatan Fatma hanım, Tuncay bey ile orada tanışmış. Evli olmalarına rağmen o sitede öyle bir gruplaşmanın olması izleyicileri şok etti.

Olayların Özet Videosunu Sizin İçin Buraya Bırakıyoruz

Sosyal Medyadan da Tepkiler Geldi

Twitter kullanıcıları #esraerol etiketi ile konuyla alakalı fikirlerini beyan ettiler. Evliyken sosyal medyadan biriyle tanışıp onunla birlikte olarak eşine ben başkasından hamileyim diyen Fatma Küçük pek çok kişinin tepkisini aldı.

Sosyal medyadan tanıştığı adamı araştırıp evli olmadığı öğrendikten sonra onunla görüşmeye karar verdiğini ifade ederek kendisini savunan Fatma hanıma, kendisi evli olmasına rağmen gitmesinin bir sorun teşkil edip etmediği sorulduğunda ‘evet evli olsa gitmeyecektim’ cevabını verdi.

12 Mayıs Esra Erol canlı yayın programında yaşananların üzerine bundan sonra neler yaşanacak izleyiciler tarafından bekleniyor.

esra erol canli yayin soku


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..