Gündem HaberleriHaberler

Esra Erol’da Su Yüzüne Çıkan Gerçekler!

2015 yılından beri televizyonlarda yer alan Esra Erol‘da sıra dışı bir çok hayat hikayesiyle karşılaştık. Ülkece insanların neler saklayabileceğinin ve neler yapabileceğinin sınırının olmadığını bazen şaşkınlık bazen de dehşet içerisinde gördük, duyduk, izledik.

Esra Erol’da gerçekler eninde sonunda ortaya çıkmakta ve izleyicileri hayretler içinde olanları izlemeye devam etmekte.

esra erol

Esra Erol’da neler görmedik ki?

  • Babası bildiği rahmetlinin mezarından numune aldırması sonucunda mezarın bir kadına ait olduğu tespit edilen Bahadır bey Esra Erolda DNA testi sonucu eşliğinde ailesini araştırmıştı. Soy ağacının yalandan ibaret olduğunu ekran başındakilerle beraber anlamıştı.

esra erol bahadır bey olayi

  • Eşinin, oğullarını da yanına alarak kendi ablasıyla beraber kaçtığını iddia eden Sinem hanım, 2.5 yıldır onlara ulaşmaya çalıştığını ifade etmişti.

Daha sonra eşi programa bağlanarak ablasıyla bir ilişkisi olmadığını ve Sinem hanımın kendisini aldatması sonucunda boşanmak istediğini anlatmıştı. Boşanmayı kabul etmeyen Sinem hanıma kızan eşi de oğullarını alarak uzaklaşmış, zor zamanlar yaşadıktan sonra bir psikolog eşliğinde oğullarını görebileceğini ifade ederek herkesi şok etmişti.

esra erol esi ablasiyla kacti haberi

  • Esra Erol’da Suna hanım, mutlu bir evlilik yapmış olduklarını söylediği eşinin kendisini terk edip başka birine kaçtığını ve kızlarının kayıp olduğunu söyleyerek programa katılmıştı.

Eşinin de programa katılmasıyla 4 evlilik yaptığı ortaya çıkan eski eş Erol bey, Suna hanımın psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğünü ve bunu kendisinden saklayarak evlendiğini anlatmıştı. Daha sonra kanser hastası olduğunu ifade eden Suna hanım, eşinin kendisiyle para için evlendiğini söylemişti. Erol bey, nikahtan sonra hayatının kabusa dönmesine sebep olduğunu anlatmıştı. Ortada dönen para muhabbetleri izleyenleri hayrete düşürmüştü.

  • Esra Erol’da ihanet öyküleri de oldukça uç noktalarda geçiyor. Melahat hanım, banyo yapmadığı için eşinden boşanmak istediğini fakat eşinin boşanmayı kabul etmediğini iddia ederek programa katılmıştı.

Eşin programa katılması sonrasında çocukları iki taraf da isteyince skandallar üst üste patladı. Melahat hanımın önce eşini aldattığı ortaya çıktı. Daha sonra çocuklardan ikisinin de eşinden olmadığı DNA testleriyle kanıtlandı. Eşi şok üstüne şok yaşamış oldu. Daha sonra Çocukların, Melahat hanımın sevgilisinden olmadığı ortaya çıkınca Melahat hanım ikinci bir sevgiliyi daha itiraf etti. Ancak çocuklar ondan da değildi…

esra erol dna testi

  • Esra Erol’da Cemalettin bey, eşinin kayıp olduğunu ve bulunamadığını söyleyerek programa katılmıştı.

Program sürecinde arayışlar sürerken eş buket hanımdan bir telefon gelmişti. Buket hanım zorla kaçırıldığını ve Mehmet isimli bir adam tarafından alıkonulduğunu iddia etmiş, yerini söylemesinin çok sakıncalı olduğunu dile getirmişti. Ancak süreç devam ederken Cemalettin bey sosyal medya sayesinde aldatıldığından şüphelenmiş, ardından Buket hanım Nihat isimli bir beyle beraber olduğunu itiraf etmişti. Cemalettin bey, eşini affederek geri çağırmış; Buket hanım da geri dönmüştü.

esra erol cemalettin bey

  • Pakize hanım Esra Erol’da çocuklarının eski sevgilisi Murat tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

Başka biriyle evli olan Pakize hanım, çocuklarını görmeye gelen Murat beyin çocuklarını kaçırdığını canlı yayında anlatmıştı. 1 yıldır çocuklarını göremediğini iddia etmişti. Ardından Murat bey, Pakize hanımın inişli çıkışlı bir hayatı olduğu için çocuklarla ilgilenmediğini öğrendiğini, Pakize hanımın bilgisi dahilinde yaşadığı şehre çocuklarını götürdüğünü ve Pakize hanımın ara sıra gelip çocukları gördüğünü anlatmıştı. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Pakize hanımın emniyet kayıtları olduğu ve özel hayatının çocuklarını kötü etkilediği yönünde delillerinin olduğunu belirten murat bey, velayet almak için mahkemeye gideceğini açıklamıştı.

  • Esra Erol’da bakıcı olarak aldığı kadının 2 yıl önce çocuğunu kaçırdığını ve 2 yıldır ondan haber alamadığını iddia etmişti Buket hanım.

Programın ilerleyen süreçlerinde Buket hanımın yurtlarda büyüdüğü ve ailesiyle görüşmediği ortaya çıktı. Ardından babaya Esra Erol’da ekibi ulaştı. Ancak baba Erkan bey, kızını görmek istememişti. Aynı zamanda Buket hanım da babasını görmek istememişti. Baba, evladının sorunlu bir birey olduğu için 6 yaşlarında yurda verdiğini anlattı. Daha sonra ailesinin yurt çıkışında eve alınmadığı iddia edilmişti. Baba, koltuk takımı alarak evliliğe zorladığını itiraf etti.

Bu olaylar yaşanırken alınan telefon bağlantıları ile Buket hanımın kızının bakıcıdan önce sokaklarda büyüdüğü ve sorunları olduğu ortaya çıktı. En son bakıcının yeri tespit edildi, çocuk bakıcıdan alınarak yurda yerleştirildi.

esra erol günes olayi

Esra Erol’da İzleyicilerinin Her An Hazırlıklı Olduğu Şeyler

esra erol skandallari

Esra Erol’da çarpık ilişkiler, yalanlar, sırlar, kayıplar, terk edenler, kandırılanlar…

İzleyicisini duygu değişiminde en uç noktalara ulaştıran Esra Erol’da ne olaylar daha olacak merak ediliyor.

esra erol kavusma haberi

Esra Erol’da mutluyken mutsuz olmak, ani şok gelişmeler yaşamak oldukça olağan karşılanıyor artık..
esra erol darbe


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..