HaberlerMagazin Haberleri

Fahriye Evcen’in Anneler Günü Fotoğrafları Kalplerimizi Isıttı

2017’de Los Angeles’ta düzenlenen bir etkinlikte dünyanın en güzel kadını sıralamasında 9.’luk elde eden güzeller güzeli Fahriye Evcen ve daha 2003 yılında gelecek vadeden oyuncu seçilen ve büyük hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit çiftinin oğulları Karan ile çekildikleri fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Evliliği

Fahriye Evcen rol aldığı diziler Kurt Seyit ve Tura, Çalıkuşu, Veda, Yalancı Bahar, Hasret, Yaprak Dökümü ve Asla Unutma’da gösterdiği başarılı oyunculuk performansı ve güzelliği ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmuş popüler bir oyuncu. Yine aynı şekilde büyük hayran kitlelerine sahip olan Burak Özçivit ile 2017 yılında evlendi. Düğünlerinde Fahriye Evcen’in gelinliği çok konuşulmuş ve büyük beğeni toplamıştı.

Karan Bebek

13 Nisan 2019’da Fahriye ve Burak çiftinin oğlu Karan dünyaya geldi. Anne ve babasının güzel genlerinin hepsini toplamış olarak görülen Karan bebek şimdiden hayranları tarafından gelecekte bir çok markanın yüzü olma adayı olarak belirlendi.

Fahriye Evcen’den Anneler Günü Paylaşımı

Fahriye Evcen instagram üzerinden anneler günü dolayısıyla kendi annesinin kucağında çekildiği bebeklik fotoğrafını paylaşmış, altına duygu yüklü sözler yazmıştı.

Aynı zamanda Fahriye Evcen oğlu Karan ile bir kaç fotoğraf çekilerek paylaştı. Bu güzel anne oğul ikilisi büyük oranda beğeni topladı.

Sosyal Medyada birbirinden tatlı değerlendirmeler oldu.

Biz de Karan bebek ve güzel ailesine maşallah diyoruz 😉


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..