HaberlerSpor Haberleri

Galatasaray’da Hasan Şaş Krizi

Galatasaray’ın eski oyuncusu, şimdilerde ise yardımcı antrenörü olan Hasan Şaş, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Şaş, kararını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Hüzünlendiren Veda

Teknik adam Fatih Terim’in yardımcılığını yapan Hasan Şaş, sarı kırmızılı taraftarlara teşekkür ederek, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Şaş, sosyal medya paylaşımında, “Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım. Bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim. Hoşçakalın.” yazdı.

Abdurrahim Albayrak Kararı Yalanladı

Konuyla ilgili çarpıcı bir açıklama Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, haberleri yalanlayarak, “Şaş ve Davala ailemizin birer üyesidir. Ayrılıkla ilgili haberler gerçeği yansıtmıyor” açıklamasında bulundu.

Albayrak, yardımcı antrenörler Ümit Davala ve Hasan Şaş ile yollarına devam ettiklerini ve bir aile olduklarını açıkladı. DHA’ya açıklama yapan Abdurrahim Albayrak, “Hasan Şaş ve Ümit Davala ailemizin birer üyesidir. Bizim ve Galatasaray’ın da evlatlarıdır. Bugün medyada konu olan ‘Davala ve Şaş teknik ekipte olmayacak’ şeklinde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Taraftarımızın bu gibi haberlere itibar etmemesini rica ederim” dedi.

DHA


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..