HaberlerSpor Haberleri

Galatasaraylı Futbolcuların Koronavirüs Testleri Sonuçlandı

Liglerin başlamasına sayılı günler kala spor kulüplerinin futbolcular ve teknik ekip dahil yaptırdıkları testlerin sonuçları da gelmeye devam ediyor. Son olarak Galatasaray kulübü hem futbolcular, hem de teknik direktör Fatih Terim ve Terim’in yardımcılarıyla birlikte, kulübün tüm sağlık, idari ve destek kadrolarında çalışanlarla birlikte koronavirüs testi yaptırdı.

Yapılan testin sonucu ise Sarı-Kırmızılı ekip tarafından kamuoyu ile paylaşıldı.

Testler Negatif Çıktı

Galatasaray kulübünden yapılan açıklamaya göre testlerin tümü negatif sonuçlandı ve takımın hiç bir üyesinde koronavirüse rastlanmadığı kaydedildi. Kulüp yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray Futbol Takımı tüm oyuncuları, Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve yardımcıları ile performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımıza sponsor hastanemiz Liv Hospital tarafından yapılan Covid 19 testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır. Antrenman programları sürdükçe testler belirli aralıklarla tekrar edilecektir.”

5074983

Terim ve Albayrak Koronavirüse Yakalanmıştı

Salgının başında futbolcularının ve ekibinin risk altında olduğunu belirterek liglerin ertelenmesi gerektiğini savunan Teknik Direktör Fatih Terim koronavirüse yakalanmış, uygulanan tedavinin ardından hastalığı yenerek sağlığına kavuşmuştu.

Terim’den önce Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ta da koronavirüs tespit edilmiş, virüsün kaynağının aynı mı olduğu uzun süre tartışılmıştı. DHA


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..