HaberlerMagazin Haberleri

Gönül Yazar’ın İlişkisi Hüsranla Bitti!

83 yaşında olan Gönül Yazar, kendisinden 32 yaş küçük olan Rüzgar Mağden ile birlikteydi. Dün bir canlı yayına bağlanan Gönül Yazar ilişkilerinin bittiğini insanları hayretler içinde bırakan itiraflar eşliğinde açıkladı!

gonul yazar ve sevgilisi

Gönül Yazar Kimdir?

1936’da İzmir’de dünyaya gelmiş olan eski zamanların en değerli sanatçılarından biridir Gönül Yazar.

Uzun bir süredir Gönül Yazar Rüzgar Mağden ile birlikteydiler.

2. Sayfa programında ‘onu kimse tanımıyordu, benimle tanındı’diyerek sözlerine başladı ve skandal açıklamalar yaptı.

gonıl yazar aciklamasi

‘Beni Allah Korudu’

İsminin dahi kendisi sayesinde değişeceğini açıklayan Gönül Yazar sevgilisi Rüzgar Mağden‘in kendisiyle parası için birlikte olduğunu anladığı zaman ilişkilerini bitirmeye karar verdiğini söyledi.

Ocak ayında evlendiklerine dair iddialar ortaya atılmıştı. Çift büyük kavgalar yaşamış ancak her seferinde tekrar barışmıştı. Bu kez öyle olmadı.. Gönül yazar öğrendiği gerçekler sonrasında büyük öfke kustu.

ruzgar ve gonul yazar

Geçtiğimiz günlerde bir seyirci Mağden için ‘hasta ruhlu birisi o, en yakınları dahi onun nasıl biri olduğunu anlayamaz’ ifadelerini kullanmıştı. Daha öncesinde de Mağden’in internet üzerinden cinsel içerikli videolar çekip birilerine gönderdiği iddia edilmiş, iddialar kanıtlanmış, Gönül Yazar önce ayrılıp yüzüne bakamadığını ifade etmiş, fakat kısa zaman sonra fikrini değiştirmiş, ilişkilerinin kıskanıldığını düşünerek barışma kararı almıştı.

ruzgar magde mesajlari

Hali hazırda sürekli ayrılıp barışan bir çift olmuşlardı ancak bu itirafla beraber aralarındaki göz ardı edilemeyen yaş farkı, sosyal medyada komik tepkiler verilerek bu haberin yayılmasını sağladı.

ruzgar magden ve gonul yazar

Sosyal Medyada Neler Döndü

Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden’nin ayrılması haberinden kısa süre sonra tweetler atılmaya başlandı. Gönül yazar kaç yaşında, sevgilisi kaç yaşında şeklinde konuşmalar gündemin ana noktası oldu.

  • Laf sokma sanatı devreye girdi.

  • Gönül Yazar’a moral verme mod.

  • Money money ve daha çok money…

  • Oysa Gönül Yazar onu herkese Pıtırım diye tanıtmış ve pek sevmişti.

  • Gönül Yazar’a geçmiş olsun diyoruz…


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..