Gündem Haberleri

Gül Hastalığı Duası

İnsan yüzlerinde görülen gül hastalığı ve kızarıklık gibi yüz hastalıkları vatandaşlar tarafından arama motorlarında sıkça araştırılmaya başlandı. peki, Gül hastalığı için hangi dua okunur? İşte tüm detaylar haberimizde…

Gül hastalığına okunacak dua, kişilerin yüzlerinde farklı nedenlerden olan kızarıklıkların geçmesi için okunur. Kişilerin yüzlerinde kalıcı olabilecek lekeler veya ciddi hasarlara neden olabilir. Gül hastalığını geçirmek için kişilerin önce bir doktora başvurarak hastalıklarının nedenini öğrenmelerini gerekir. Daha sonra içten edecekleri dualarla hastalıkları şifa bulacaktır. Gül hastalığı için okunan dua ve anlamı şöyledir:

Gül Hastalığı İçin Okunacak Dua

Bismillahirrahmanirrahiym Allahümmeinnies’elüke’l -afiyete fi’d- dünya ve’lahirati, Allahümmeinnies’elüke’l-afveve’l afiyete fi dini ve dünyaye ve ehli ve mali, Allahümmesturavrati ve amin rav’ati. Allahümmehfaznimin beyni yedeyye ve minhalfi ve an yemini ve an şimali ve minfavki ve e’uzübi-azamatike en uğtalemintahti. Allahümmeağninibi!l-ilmi ve zeyyinnibi’l-hilmi ve kerrimnibi’t-takva ve cemmilnibi’l-afiyeti.

Gül Hastalığı Duası Anlamı: Allah’ım, Senden dünyada ve ahirette huzur ve sağlık isterim. Allah’ım,Senden, dinim,dünyam,çoluk çocuğum ve malım için af ve afiyet isterim.Allah’ım,ayıplarımı kapat,beni, korkularımdan güvene kavuştur.Allah’ım,beni önümden,arkamdan,sağımdan,solumdan, ve başımdan gelecek her türlü hastalıklardan,kötülüklerden koru. Gelecek bir kötülükle tuzağa düşürülmekden,yere vurulmakdan,senin yüceliğine sığınırım.Allah’ım, beni ilim ile zenginleştir,hilm ile süsle,takva ile kereme kavuştur. Afiyetle güzelleştir.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..