HaberlerMagazin Haberleri

Güllü’nün Son Hali Hayranlarını Şaşırttı

Bir döneme damga vuran şarkıcı Güllü, büyük değişimi ile görenleri şaşırttı. Arabesk müziğin güçlü isminin inanılmaz değişimine çok şaşıracaksınız.

Güllü, geçtiğimiz senelerde mide küçültme ameliyatı oldu. Ancak ünlü şarkıcının değişimi yalnızca kilo vermekle sınırlı değil. Tarzını da değiştiren Güllü görenleri şaşırtıyor.

Özellikle 90’lı yıllarda, arabeskin güçlü temsilcilerinden biri olan Güllü, dikkat çeken değişimi ile gündemde. Güçlü bir sese sahip olan şarkıcı, fazla kilolarından şikayetçiydi. Mide küçültme ameliyatı sonrası fazla kilolarından kurtulan sanatçı, oğluyla çekildiği fotoğrafı ile gündeme geldi.

Ünlü şarkıcıyı görmeye alışkın olduğumuz halinden oldukça farklı bir tarzda gördük.

Güllü, seneler sonra büyük bir değişim yaşadı ve saçlarını mora boyattı. Tarzı da değişen ünlü ismi hayranları bile tanımakta güçlük çekti.

Güllü Kimdir?

Güllü, 15 Ekim 1973’te istanbul Kasımpaşa’da doğdu. Roman asıllı olan şarkıcı 15 yaşında çalışmaya başladı. Müzik kariyerine ise düğün salonlarında şarkı söyleyerek başladı. Müzik sektöründe adı duyuldukça Kasımpaşa’nın Gülü lakabıyla anılmaya başlayan ünlü arabeskçi, 1996 yılında evlendi. Evliliğinin ardından müzik dünyasına ara veren başarılı isim, 2002 yılında evliliğinin sonlanması ile müzik dünyasına hızlı bir şekilde geri döndü.

Arabeskin güçlü ismi Güllü’nün ilk albümü, 1994’de ‘Oyuncak Gibi’ adıyla çıkmıştı.

İşte Güllü’nün son hali…

Güllü, bu fotoğraflar oğluyla poz veriyor ve mor saçları, değişen tarzı ile farklı bir imaj çiziyor. Tarzını değiştiren şarkıcıyı hayranları bile tanımakta güçlük çekti.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..