Hakkımızda

SosyoZE, yeni nesil kadının dünya görüşünü simgeler. Kırmızı ojeleri bozulmasın diye arabasının anahtarını parmağının ucuyla tutan, o sırada topuklu ayakkabısını yan koltuğa bırakırken yetişmek üzere yola çıkacağı pilates dersi için spor ayakkabılarına göz kırpan kadınları seviyoruz. Bir yandan telefonda toplantı notlarını görüşürken, diğer yandan çocuğu ile etkinlik yapan; eşiyle dünyayı gezme hayalleri kurarken, dünyaya duyduğu tutkuyu mutfağına da yansıtan kadınları seviyoruz. Ama en çok kendisini seven, kendisine değer veren, ne istediğini bilen ve her şeyin en iyisine gücü yeten kadınları seviyoruz!

Onlar için buradayız. SosyoZE, Z kuşağı kadınlarının içerik platformu olmak için yola çıktı. Tabuları tek tek yıkacak ve yalnızca kadınlara özgü kabul edilen kategorilere imzasını attıktan sonra, aslında erkeklerden daha fazla hakim olduğumuz kategorilere de uzun kirpiklerimizle göz kırpacağız!

Buradayız! Gündemi takip eden, üreten, çalışan, evlilik hayalleri kuran, çocuk büyüten, kendi işini kuran, kitap okumaya bayılan, sosyal medyayı takip eden, teknolojiden anlayan, otomobilleri seven, tuttuğu takımın maçında özgürce bağıran, dünyayı gezen, ‘ben de bu dünyada iz bırakacağım!’ diyen tüm kadınların yanındayız!

Hadi, sen de platformuna sahip çık ve özgürlüğünü ilan et! Burası senin! Şimdi imza atma vakti. Sosyal Z kuşağı kadınlarının yeni adresinde sana da yer var!

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..