Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem HaberleriHaberlerVideo

Kısıtlama Sonrası Kameralara Böyle Yakalandılar

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından hafta başı ile sokaklara çıkmaya başlayan halk istenmeyen görüntülere de imza attı. Son görüntüler Gaziantep’ten geldi.

Gazi şehrin en işlek dört caddesinde bazı kısıtlamalar hala sürüyor. Valilik kararı ile bu caddelere maskesiz giriş yasaklandı. Ancak birçok vatandaş maske takmadığı gibi sosyal mesafe kuralını da hiçe sayarak kameralara yakalandı.

Maske Takanlar da Sosyal Mesafeye Takıldı

Yasağın uygulandığı caddelerde maskesiz giriş çıkışlar engellendi. Hareketliliğin fazla olduğu Karagöz, Gaziler, İnönü ve Hoşgör caddelerinde uygulanan kısıtlama dolayısıyla vatandaşların ateş ölçümleri yapılıp maske kontrolleri sağlandıktan sonra caddelere girişlerine müsaade edildi.

Ancak bu caddelerde kısıtlamanın ardından gözle görülür bir kalabalık olduğu dikkat çekti. Pek çok vatandaş sosyal mesafe kurallarına uymadı ve yan yana yürüyerek kötü bir tablo sergiledi.

DHA


Daha Fazla Oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..