Gündem HaberleriHaberler

Kuaförler Faaliyete Başladı! Yoğunluk Var…

Kuaför, berber ve güzellik salonları 11 Mayıs itibariyle faaliyete başladı. Faaliyete başlanmasının ardından da işletmelerde yoğunluk yaşanmaya başladı.

Güzellik Salonlarında Dikkat Çeken Yoğunluk

Faaliyete başlayan kuaför, güzellik salonu ve berberlerde yoğunluk var. Sabah 09.00 itibariyle açılan ve müşteri kabul etmeye başlayan işletmeler, müşterilerini randevu ile kabul etti. Ayrıca işletmelerde maske, yüz koruyucu siperlik ve eldiven takan personellerin bulunduğu dikkat çekti.

Gelen müşterilerin de mutlaka maske takmaları istendi. Bununla birlikte gelen müşterilerin elleri dezenfekte edildi. Ateşi ölçülen müşteriler içeriye kabul edildi.

Her müşteriden önce 15 dakikalık molalar verilerek, ortamın ve havanın dezenfekte edilmesi sağlandı. Dezenfekte işlemi tamamlandıktan sonra yeni müşteriler kabul edildi.

Ankara’da uzun bir aradan sonra faaliyete başlayan bir AVM’de yer alan Güzellik salonunun işletmecisi Özge Bilgin Kördemirci konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kördemirci, ‘Bu süre boyunca su dahil olmaz üzere herhangi bir ikramda bulunamayacağız. Fiyatlarımızda ufak da olsa değişiklik yapmak durumunda kaldık. Çünkü aldığımız hiçbir ürünü eski fiyatından alamadık. Aldığımız ürünleri 50 gün öncesine göre 2 katı fiyattan aldık.” açıklamasında bulundu.

DHA


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..