HaberlerDizi Haberleri

MasterChef Mert Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? MasterChef Mert’in Kız Arkadaşı Kim?

MasterChef Mert kimdir sorusunun cevabı haberimizin detaylarında yer alıyor. MasterChef 2021 hızlı bir tempoyla başladı ve her sene olduğu gibi bu sene de izleyiciyi ekrana kilitledi. Özellikle bazı yarışmacılar renkli kişilikleri ile dikkat çekti.

Kıran kırana devam eden yarışmanın bu akşamki birincisi Mert Yılmaz oldu. İşte MasterChef ana kadrosuna 13. yarışmacı olarak giren Mert Yılmaz hakkında tüm merak edilenler…

WhatsApp Image 2021 08 17 at 23.36.40 1

MasterChef 2021 ana kadrosuna girmek için mücadele eden ve bu mücadeleyi yaratıcılık oyununa da taşıyan MasterChef adayı Mert Yılmaz, son bölümde ana kadroya girdi. Meraklı bekleyiş sona ererken MasterChef Mert kimdir sorusu akıllara takıldı.

MasterChef Mert kimdir sorusu bu noktada en çok merak edilen sorular arasında yerini aldı. MasterChef Mert kaç yaşında? MasterChef Mert Nereli? MasterChef Mert’in kız arkadaşı kim? Ve diğer tüm merak edilenleri sizin için derledik!

WhatsApp Image 2021 08 17 at 23.36.40

MasterChef Mert Kaç Yaşında?

MasterChef yarışmacı adayı Mert Yılmaz 29 yaşında.

MasterChef Mert aslen nereli?

MasterChef yarışmacı adayı Mert Yılmaz aslen Bolu Mengenli.

MasterChef Mert Nerede Doğdu?

MasterChef yarışmacı adayı Mert Yılmaz’ın doğum yeri Bolu Mengen’dir.

MasterChef Mert Nerede Yaşıyor?

Los Angeles’ta yaşayan Mert Yılmaz, bu yarışmaya katılmak için Türkiye’ye geldi. Los Angeles’ta catering şirketinin aşçılığı görevini üstelenen Yılmaz, yarışmanın güçlü adaylarından biri.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 23.36.40 3

MasterChef Mert Kimdir?

29 yaşında olan ve aslen Bolu Mengenli Yılmaz, birkaç ay öncesinde Los Angeles’taki aşçılık işini bırakıp taksicilik yapmaya başlamış. Ancak ani bir kararla Türkiye’ye gelip MasterChef yarışmasında şansını denemeye karar vermiş.

Kız kardeşi olduğu bilinen ve sosyal medyada yeğeni ile pozlar da paylaşan Mert Yılmaz, yakışıklılığı ve karizmasıyla da dikkat çeken bir yarışmacı olarak karşımıza çıkıyor.

MasterChef Mert Ne Mezunu?

MasterChef yarışması ana kadro adayı Mert Yılmaz, Bolu Mengen’de aşçılık okudu. Mezuniyetinin ardından dört yıllık bir deneyim elde etti. Ardından uzun yıllar mesleğine ara verdi. Şimdi ise MasterChef yarışmasının en güçlü adaylarından biri olarak ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

MasterChef Mert’in Instagram Adresi Ne?

Sosyal medyada MasterChef Mert Yılmaz’ı takip etmek isterseniz aday yarışmacının @chefmert kullanıcı adlı adresini ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 23.36.40 4

MasterChef Mert’in Sevgilisi Kim?

MasterChef Mert ilk bölümde hayat arkadaşının olduğunu söyledi. Sosyal medya hesabında ise kız arkadaşı ile fotoğrafı bulunuyor. Ancak genç aşıkların ilişkileri ile ilgili çok bilgi bulunmuyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çifte mutluluklar diliyoruz.

MasterChef Mert Elemelerde Hangi Yemeği Hazırladı?

Mert Yılmaz, MasterChef Türkiye ön eleme turu sırasında ızgara somon hazırlayarak üç şeften de evet oyu aldı.

Üçüncü gruptaki aday yarışmacılar arasında yer alan MasterChef Mert, bu akşam yayınlanan bölümde hazırladığı kazandibi ile yaratıcılık oyununa katılmaya hak kazandı. Bakalım güçlü rakiplerini geçmeyi başarabilecek mi?


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..