Evde SinemaNetflix

Netflix’te En Yenilerden: Valeria

Netflix seyircisine sunduğu kaliteli yapımlar ile dizi ve film severlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. En son yapımcılığını üstlendiği ve popülerlik adımlarını hızla tırmanan Valeria dizisi de başarılı yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Arkadaş Ortamı Sıcaklığında Bir Dizi 

Elizabeth Benavent‘in aynı ismi taşıyan romanından uyarlanan bu başarılı yapım bir İspanyol dizisi. Netflix, başarılı İspanyol yapımlarını göz önüne çıkartmayı biliyor.

Tam olarak arkadaşlarla oturup güzel vakit geçirmelik tatta olan Valeria dizisi, romantik komedi tadında bir yapım. Hem dramatik hisler, hem de muzip anlar sunuyor izleyicisine. Netflix’te muzip, duygusal ve romantik olarak özetlenmiş bir kategoriye sahip.

Kısaca Valeria

Dizide karşımıza çıkan ana karakterlerden biri evliliğinde ve işinde başta olmak üzere tam bir kriz döneminden geçmekteyken, başarıya odaklanmış halde arayışlar içerisinde hedeflerini belirleyen 3 dostunun yardımına başvuruyor. Bu başarısızlık yaşarayarak kriz anlarında mahsur kalan 28 yaşındaki karakterimiz Valeria; Carmen, Lola ve Nerea’dan destek almaya karar veriyor.

Bu dost buluşmasının yanı sıra yeni bir şeyler yazmak isteyen ancak senaryoyu toparlamakta güçlük çeken Valeria zamanla kitabı konusunda enerjik hissetmeye ve yazma hevesiyle yanmaya başlar. Sımsıcak dostluk, eğlenceli mizah örnekleri, dramatik anlar ve duygusallıklar içeren dizi oldukça sıcak kanlı bir yolda sürükleyiciliği ile ilk bölümden son bölüme dek kendisini merakla ve gülümseme eşliğinde izletiyor.

Valeria Kaç Bölüm Gibi Sorular..

Henüz 1. sezonu yayınlanmış olan Valeria 1. sezon 8 bölümden oluşmakta ve her bölüm yaklaşık olarak 35 dk civarı sürüyor.

Valeria oyuncuları ise; Diana Gomez, Silma Lopez, Paula Malia başrolde olmak üzere İspanyol yapımlarının bilindik ve sevilen hoş simalarından oluşuyor.

Diana Gomez

Silma Lopez

Paula Malia

Tüm kadro;

Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz!


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..