HaberlerMagazin Haberleri

Never Born White ile Bebek Haberi Veren Katy Perry’den İlk Hamilelik Pozları

ABD’nin en büyük sanatçılarından olan Katty Perry, Orlando Bloom ile ilişkisini açıkladığında istinasız herkes mükemmel bir çift olduklarını düşünmüştü. Şimdi ise bebek bekliyorlar 🙂

Katty & Orlando

Orlando Bloom ile evlenmeye karar vermişti Katty Perry. Ancak Korona virüs süreci onları da vurdu ve düğünlerini ertelemek zorunda kaldılar.

Dünya starı olan Katty Perry, her şarkısının yanı sıra bu muhteşem şarıları taçlandırdığı üstün görsel yetenekler ve derinlikler içeren muazzam klipleriyle de hayranlarını büyüleyen bir sanatçı. Bütün klipleri olay, ancak son klibi bambaşka bir olaydı.

Never Born White Klibindeki Mesaj

Never Born White klibinin son sahnesinde ellerini karnına götüren bir poz verdi Katty Perry. Hayranları bu mesajı hemen aldı.

  • Ardından hemen bir tweet ile mesajı güzelleştirdi.

‘Artık daha fazla saklamak zorunda olmadığım için mutluyum’

Daha sonra bir açıklama yapan Katy Perry İnstagram hesabından şu sözleri paylaştı; ‘Biz çok heyecanlıyız. Muhtemelen en uzun süre saklamak zorunda olduğum sır oldu bu. Size bu haberi müzik aracılığıyla duyurmanın en iyi seçim olduğunu düşündüm’. Klipten haberi olmayanlar da bu sayede bu güzel haberi almış oldular. Bu bebek, Katy Perry’nin ilk bebeği olacak ve büyük bir kitle heyecanla doğumu bekliyor. Bu esnada Katy yine tüm güzelliğiyle bu defa hamilelik pozları vererek instagram hesabından paylaşımlar yaptı ve hayranlarını çok mutlu etti.

İşte anne adayı Katy Perry;

  • Çok beğenilen yeni pozu;


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..