Geyik

Orjinallikte Sınır Tanımayan Yıldız Tilbe Makyaj Videosu Yayınladı!

Klipleri, şarkıları, sözleri, açıklamaları, klipleri kısacası her yönüyle yüzümüzde tebessüm oluşan dünyanın en orjinal ve neşeli sanatçılarından biri olan Yıldız Tilbe milyonları güldürmeyi çok iyi bilen usta bir sanatçı. Biliyorsunuz…

Yıldız Tilbe’nin Şok Yaratan Açıklamaları

Yıldız Tilbe zaman zaman okuyanların beynini yakan paylaşımları ile gündeme gelmekte ve sevenlerini bu hali hiç şaşırtmamakta. Yıldız Tilbe şarkıları ve Yıldız Tilbe açıklamaları oldukça dikkat çekici bulunuyor. Fakat alıştık, biliyoruz o ne yapsa yeridir.

Makyajı, stili, konuşma tarzı ve düşünceleri herkesten farklı, sıradışı biridir Yıldız Tilbe. Kişisel sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamalarla beynimizi log’a sokabilmektedir kendisinin sıradışılığı. Yıldız Tilbe İnstagram hesabını aktif kullanarak hepimizi memnun ediyor sıcakkanlılığı ile.

 • Onu tanıdığımız ilk günden beri Yıldız Tilbe olduğunu her anında hissetmeniz mümkün :)

 • Samimi ve deli dolu olduğu kadar oldukça içli ve duygusal bir kadın o. 94 yılında annesine yazdığı mektubu duygusal bir anda okuyup da onun kalbine hayran kalırken gözlerinizin dolması oldukça olası bir durum.

Biz onu çok seviyoruz, mor saçlarıyla da seviyoruz, garip cümleleriyle de seviyoruz, arabesk ruh haliyle de seviyoruz. Seviyoruz işte. Bu sevgiyi sonuna dek hak eden Yıldız Tilbe Twitter ve İnstagram üzerinden sık sık bize yalnız olmadığımızı hissettiren paylaşımlarına devam ediyor.

 • Geçenlerde ani stil değişimi ile bizleri gülümsetmişti hatırlarsınız..

 • Deli dolu ve şen şakraklığı ifade eden bütün sıfatları hiç zorlanma olmadan kaldırabilen muhteşem tarzı, her platformda onu özel ve samimi kılmaya devam ediyor.
 • Şuraya bir kaç tane tweetini koyalım ki, başarılı sanatçıyı en güzel şekilde ifade edebilelim..
 • Kin olgusuna sıra dışı bir yaklaşım;

 • Yaşınızı doğum tarihiniz belirlemez diyor;

 • An kavramına hiç bu gözle baktınız mı? Yıldız Tilbe baktı.

 • O neşeli hallerinden bir kesit, gülümsetme garantili…

 • Sosyal mecrada en çok kullandığımız ve yaşam felsefesi olarak dahi görenlerin mevcut olduğu bir akımın öncüsü kendisi, bilmese de… ‘Hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyor’ açıklaması dün gibi aklımızda değil mi?

 • Ve elbette o kahreden arabesklik, ‘gençler intihar etmesin diye yazıp çöpe attığı besteler’den geriye kalanlar dahi yetiyor en kötü günlerde acıya acı katmaya…

 • İşte böyle çok yönlü böyle kendine has bir kişilik Yıldız Tilbe..

Geçtiğimiz günlerde de Yıldız Tilbe makyaj videosu yayınlayarak hepimizin kalbini yeniden fethetti. Video boyunca samimi konuşmaları ve özlediğimiz yüzü ile bizleri güldürmeyi başarırken bambaşka bir makyaj anlayışı da getirdi gözlerimizin önüne..

Makyaj videosuyla youtuber olanlara taş çıkardı bu video :D

Yıldız Tilbe makyajı videosunu da buraya bırakıp size iyi seyirler diliyoruz. Ne demişti, ‘ dağılmıyoruz, dağıtıyoruz’. :)

 


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..