TeknolojiÜrün Rehberi

Piyasanın En İyi Saç Şekillendirici Ürünleri

Kadınlar için en önemli şeylerden biri hiç şüphesiz ki dış görünüştür.  Kıyafet, makyaj ve saç dış görünüşlerini güzelleştirmek için olmazsa olmaz üç birleşendir. Hepsi önemli olmasına karşın saç belki de en önemlisidir. Saçın sağlıklı,parlak ve güzel bir biçimde olması mutlu ettiği gibi özgüven de sağlar. Peki saçların iyi gözükmesi için neler yapılıyor? Tabii ki saç boyası, serumlar, şampuanlar gibi saç bakım ve güzellik ürünleri var fakat en önemli bir şey var ki o da evde kendi başınıza kullanabildiğiniz saç şekillendiricilerdir. Herkes sürekli kuaförlere zaman ve para ayıramıyor. Bunun için evde hızlı, pratik ve kullanışlı saç şekillendiricilere ihtiyaç duyuyor. Belli markalar bu konu da çok iyi işler çıkartıyor. Hem ucuz hem kullanışlı ürünler üreten firmaların yanında daha iyi performans vaad eden ve fiyatı da buna göre daha fazla olan ürünler var. Şimdi sizlerle piyasanın en iyi 7 ürününün markaları, fiyatları, fonksiyonları nelerdir sorusunun cevaplarını arayacağız.

Saç şekillendirici fırça veya saç düzleştirici tarak yorumlar listesinde kaybolduysanız, bu içerik çok işinize yarayacak!

sac duzlestirici urunler

Dyson Airwrap Smooth+Control

Öncelikle adını bazılarının yeni duymaya başladığı bir marka DYSON. Dyson size pek çok vaad ile gelen bir marka. Dyson Airwrap Smooth & Control saç şekillendirici için öne çıkan özellik aşırı ısı olmadan çok iyi saç şekillendirmesi. Bu saç şekillendiricilerdeki en dikkat edilmesi gereken özellik. Eğer çok aşırı ısı ile yapılırsa saç parlaklığını kaybediyor, bu da en son istenilen şey. Dyson Airwrap sadece tek bir şey değil. Farklı başlıklar ile ister düzleştirin, ister bukle yapın, isterseniz de kurutun. Bir paketin içinde birden fazla başlık var. Bu başlıklar 30 ve 40 mm Airwrap başlık, sert düzleştirme fırçası, ön şekillendirme kurutucusu, kaymaz ısıya dayanıklı altlık ve saklama kutusu.  Dyson’ın bu saç şekillendiricisi ile hiç kuaföre gitmeden evde istediğiniz her saç modelini hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Peki bu ürünümüzün fiyatı nedir? Piyasadaki çoğu ürüne göre fiyatı bir miktar yüksek olan Dyson’ın bu ürünün fiyatı 3.499TL fakat performans açısından beklentilerin üzerinde bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Dyson Airwrap Smooth Control yorumlar

Braun Stain Hair 7 IONTEC

En çok bilinen markalardan biri Braun. Senelerdir hayatımızda ve çok kaliteli ürünleri var. Ayrıca saç şekillendiricileri, saç fırçaları ve saç düzleştiricileri de fazlasıyla meşhur. Peki Braun Satin Hair Iontec size ne vaad ediyor? Braun’un en son çıkardığı ürün Braun Satin Hair 7 IONTEC.  İsminden de anlayacağımız gibi saç şekillendiricinin fırça kısmı saça şekil verirken milyonlarca iyon yağmuruna tutarak saçın parlaklığını kaybetmesini önlüyor. Saç elektriklenme yaşamadan canlı ve daha düzgün bir görüntü kazanıyor. Kıvrımlar için daha sık ve büyük fırça uçları var ayrıca saç diplerini daha hacimli göstermek için ekstra tarağı var. Kurutma ve şekillendirme için iki farklı sıcaklık ayarı var.  Fiyat-performans açısından gayet iyi bir ürün, ürünün fiyatı 1500TL. Braun Satin Hair Iontec saç fırçası yorumlar açısından da ele alınmalı. Kullananlar oldukça memnun olduğunun altını çiziyor. Bu noktada ürün için ayırmayı planladığınız bütçe son kararınızda etkili hale geliyor.

Braun Stain Hair 7 iontec yorumlar

Rowenta CF6220 Express Air Brush

En bilinen markalardan biri olan Rowenta’ın en çok tutulan ürünü normal saç şekillendiricindense düzleştirici tarağı. Saça diğer saç şekillendiricilerine göre çok daha hızlı şekil veriyor çünkü gerçek bir tarak şeklinde. Fırça uçlarından ısı çıktığı için saçınızı daha tararken fazla yorulmadan açmaya başlıyor. Sabit bir sıcaklığa sahip bu sebepten saçınızı yakmıyor. İyon teknolojisi özelliği olduğu için saç elektriklenmeye maruz kalmadan sanki kuaförde fön çektirilmiş gibi bir görüntü kazanıyor. Bu yüzden pratik ve kullanışlı bir ürün oluyor ve bu ürün piyasadaki muadillerine göre çok daha uygun fiyatlı saç düzleştirici. Fiyatı farklı internet sitelerinde aşağı yukarı 550-700TL arası.

 

Rowenta CF6220 Express Air Brush yorumlar

Arzum Superstar Hair Straightening Brush

Arzum bir Türk markası ve en bilinen, en kaliteli markalardan biridir. Arzumun en önemli özelliği hem kaliteli hem de fiyatının çok uygun olmasıdır. Arzumun bu ürün için kullandığı slogan “tararken mükemmel düzleştirme”. Yaptıkları sloganını ve vaadlerini doğrular nitelikte. Ürünün saç tipine uygun sıcaklık ayarı var ve kullanan kişi bunu ayarlayabldiği için saçlar asla yanmıyor ve yıpranmıyor. Size de pratik, kullanışlı ve hızlı saç yapmak kalıyor. Arzum’un bu ürünün fiyatı 250TL. Gerçekten piyasadaki bir çok yabancı markaya göre çok uygun fiyatlı ve pratik.

Arzum Superstar Hair Straightening Brush yorumlar

Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti

Fakir en bilindik markalardan biri, gerçekten bir Alman harikası. Pixie’nin içinde bir çok başlık var. Düzleştirmek için, bukleler için veya kıvırcık yapabilmek için. Aynı zaman da farklı milimetrik başlıkları ile buklelerinin kalınlığını ayarlamayı sağlıyor. 200 dereceye kadar ısındığı için saça çok hızlı şekil verebiliyor. Saçın elektriklenmesini ve yıpranmasına engel olmak için seramik kullanılıyor. Birde bunlara ek olarak yanında seyahat çantası da geliyor ve bu kadar parça ve hediyeye karşın fiyatı sadece 374TL.

Fakir Pixie Sac sekillendirme Seti yorumlar

Remington Keratin Protect Saç Maşası

Dünyaca bilinen bir diğer marka ise Remington. Remington’ın keratin protect ürünü aslında otomatik bir saç maşası. 30 saniye gibi kısa bir süre içinde ısınıyor bu da kullanıcıya zaman kazandırdığı için hızlı ve pratik oluyor. Aynı zaman da isminde geçtiği gibi keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş bir formülü bulunmakta bu da saçın ısı yüzünden sürekli kullanımlarda yıpranmasını  engelliyor buna rağmen yine de kullanıcıya bırakılmış 5 farklı sıcaklık ayarı mevcut.  Dalgalı ve kıvırcık saçları yapmak artık çok kolay! Ve bu ürünün fiyatı piyasadaki saç maşalarına göre biraz yüksek olsa da performansı ile verdiğiniz paraya değiyor. Fiyatı ise 650TL.

Remington Keratin Protect sac masasi yorumlar

Philips Prestige Düzleştirici

Şüphesiz en kaliteli bir markalardan biri olan Philips kullanıca karşısına yine inanılmaz kullanışlı ve pratik bir ürünle çıktı. Prestige saç düzleştiricisi. Hem keratin bakımlı seramik ve titreşimli plakları hem de iyon teknolojisi ile saçlarınızın zarar  görmeyeceğine hatta düzleştiricisi ile daha sağlıklı olacağının garantisini veriyor. 230 derecelik bir ısı ile saçları şekillendirirken bakım yapıyor ve sizlere ipeksi,dolgun ve parlak saçları kullanmak kalıyor. Philips’in bu ürünün fiyatı başka düzleştiricilere ve saç şekillendirilerine göre tavan fiyatlara yakın olsa da verdiği garantilerle güveninizi sağlıyor. Ürünün fiyatı sadece 614TL.

Philips Prestige duzlestirici yorumlarDünyaca ünlü 7 markanın piyasadaki en iyi ürünleri, fiyatları, fonksiyonları ve ne kadar hızlı, pratik ve kullanışlı olduğu ile ilgili olan yazının sonuna geldik. Dileriz ki kendinize en uygun olan piyasadaki en iyi 7 üründen birini yazımız sayesinde seçebilirsiniz.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..