Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rüya Yorumları

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek görmek genellikle hayra yorulan rüyalardandır. Rüyada ekmek görmek diyanet ve diğer yorumlarda da hayırlı şekilde değerlendirilir. Dilerseniz, sembolü birlikte inceleyelim.

Rüyada Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ekmek görmek İslami tabircilere göre de hayır olarak değerlendirilmiştir.

Beyaz ekmek  kolaylıkla oluşan  ve helal plan kazanca ve huzurlu bir geçim elde etmeye işarettir. Kepekli ekmek yaşantıda ve geçim  darlığına işaret eder.Kendine rüyada verilen çok sayıda ki ekmeği  hemen yediğini  gören rüya sahibinin ecelinin yaklaştığı ve  ömrünün azalmasına işarettir. Bazı kişiler içinse bu rüya, temiz kazanca işaret eder. Ekmeğin ucundan  bir lokma aldığını  gören kişinin iyi olmasina işaret eder. Bekar kişiler için  yufka ekmek, eş anlamına gelir.Dari ve nohut ekmeği, darlığa  ve sıkıntı çekmeye işarettir. Ekmeğin çöpte  görülmesi ucuz bir yaşama ve bolluğa işaret eder. Ekmek, üzüntü ve kederin bitmesine  işarettir.

İnce ekmek yemek, bol kazanç anlamına gelir. Bazı yorum sahipleri, ekmeğin inceliği için ömrün kısalması anlamına gelir demiştir.  Bozulmuş ve küflenmiş ekmek ucuzluk ve bolluktur. Kuru ekmek rahat yasayanlar icin sıkıntı ve ihtiyacı ifade eder. Kısaca ekmek iyi ye yorumlanır fakat bazı durumlar dışında. Bu da görülen rüyanın görülme şekli ve durumuna bağlıdır. Bu nedenle yorum yapılırken rüya bütün halde yorumlanmalıdır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..