Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rüya Yorumları

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek rüya tabirlerince hayırlı olarak yorumlanır.

Rüyada Gül Görmek Ne Demek?

Rüyada gül görmek diyanet veya diğer yorumlar fark etmeksizin hayır kabul edilir. Gül görmek, evliliğe, meslekte yükselmeye, huzura, şerefe, mululuğa işarettir. Bekar kızın gül görmesi evleneceği anlamındadır. Erkeğin gül görmesi kariyerinde yükseleceği anlamına gelir. Gül bahçesi görmek huzura ermeye, rahatlamaya, borçlardan ve sıkıntılarda kurtulmaya işaret eder. Gonca gül görmek, geleceğinin güzel olacağına, sonunda beklediği mutluluğa kavuşacağına ve rahatlayacağı anlamına gelir.

ruyada gul gormek ne demek

Rüyada Gül Görmek Neye İşarettir?

Rüyada gül görmek, şerefli  olan bir adama veya çocuğa, hatta kayıp bir kişinin gelmesine ve kadına yorumlanır. Rüyada topladığını gören kadının bebeğini düşüreceği anlamına gelir. Hastanın gül ağacı altında ya da güllerle süslenmiş bir yatakta yattığını görmesi kırk gün sonra öleceğine işaret eder.Gül toplamanın sevinç getireceği düşünülür. Rüyasında beyaz bir gül görmek, namuslu bir kadını temsil eder. Kırmızı gül ise rüya sahibinin eşinin eğlenmeyi sevdiğini ifade eder. Eğer toplanan gül sarı renkte ise bu da kadının doğru yolda olduğu anlamına gelir.

Gül kokusu, mutluluk ve zevkli bir yaşam dönemine girdiğinizi temsil eder. Bu rüya bazen yavaşlamanın gerektiğini, bir takım güzel fırsatları kaçırmamak için daha dikkatli olunmasını işaret eder.Mutluluk ve hoşgörüyü de işaret etmektedir.Ayrıca gül görmek hayırlı eş anlamındadır.Bilindiği gibi rüyanın yorumu bütün rüya ele alınarak yapılmalıdır.Bu yüzden rüyada geçen güller değil bütün olaylar incelenerek yorumlanmalıdır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..