HaberlerMagazin Haberleri

Seren Serengil ve Gülben Ergen Husumetinin Tüm Ayrıntıları

30 Nisan 2020’de Bülent Ersoy’un cenazesinde Gülben Ergen ve Seren Serengil yan yana görüntülendi. Serengil ve Ergen arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Basının da ilgisini çeken bu karşılaşma ardından Serengil sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında görüntülerle alakalı ‘farkında değildim yanımda olduğunun, görmedim ben’ şeklinde açıklamalar yaptı.

Peki Serengil ve Avşar Husumetin Altında Ne Yatıyordu?

İşte husumetin perde arkası…

2017’de Gülben Ergen, Duymayan Kalmasın isimli programında yayınlarını baz alarak Seren Serengil hakkında tedbir kararı çıkarılmasına neden olmuştu. Ardından avukatların üst üste açıklamalar yaptığı zorlu süreçler devam etti. İşlerin sonu Seren Serengil’in 3 günlük hapis kararı ile bitti.

Gülben Ergen’in savcılığa aldırdığı yasağa rağmen konuşmalarına devam etti Serengil. Adeta bir reklam çalışmasına dönüşen olayların gelişimi çok hızlı oldu.

Evli Adamla İlişki İddiaları

Seren Serengil, Yeşim Salkım’la birlik olarak Gülben Ergen’e ağızlarını açıp gözlerini yummuşlardı. Gülben Ergen’in İzmirli bir iş adamıyla yasak aşk yaşadığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Gülben ergen bir süre sessiz kalmış, ardından sosyal medya üzerinden bu iddiaları yalanlayan bir post paylaşmıştı. Sonrasında da o zamanlar reklamını yaptığı bir organ bağış kampanyasında atıfta bulunarak ‘yalancılar, insancıklar, organ bağışlayıp işe yarasalar ifadelerini içeren bir gönderme yapmayı da ihmal etmemişti. Bu göndermenin ardından karşı taraftan da biz organ bağışı yapalım sen de ar damarını bağışla şeklinde bir paylaşımla cevap verilmişti.

Yıllarca herkesi kandırdığını ve canlar yaktığını söyleyerek gerçek yüzünü herkese göndermeye yemin ettiğini açıklayan bir konuşma yayınlamıştı Seren Serengil. ‘Seren’i susturdum demişsin, peki ya vicdanın’ diye sorarak devam eden açıklamalarını ‘başkalarının canını yakmana mani olacağım. İstersen instagram hesabımı kapattır kendi hesabın nasıl kapanacak bakalım’ diyerek sonlandırmıştı.

Gülben Ergen Şikayetçi Oldu

Olayların ardından Gülben Ergen mahkemeye suç duyurusunda bulundu. Çağlayan adliyesine giderek başvuruda bulunan Gülben Ergen, ortaklaşa hareket ettiklerini düşündüğü gerekçesiyle eski eşi Erhan Çelik’i de mahkemeye verdi.

Gülben Ergen, hakaretler nedeniyle Seren Serengil için tedbir kararı alınmasını istedi. 17 Ekim 2017’de 6 ay süre ile 30 metreden fazla yaklaşmama, hakaret yasağı ve şiddetsizlik kararları verildi Serengil için. Bu karara rağmen Serengil’in kendisine omuz attığını ve programında konuşmalarına devam ettiğini ifade ederek Gülben Ergen bir suç duyurusunda daha bulundu. Sonrasında 3 günlük hapis cezası kararı geldi.

Hapis cezası kararının ardından ‘Duymayan Kalmasın’ programına Seren Serengil yerine Demet Akalın alındı.

Günümüzde dahi sosyal medyada birbirleriyle olan husumetleri hakkında yorumlar yapılmaya devam ediyor.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..