Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HaberlerMagazin Haberleri

Serenay Sarıkaya Kimdir? Kimlerle Aşk Yaşadı?

Serenay Sarıkaya, oyunculuğu beğenilen ve rol aldığı popüler dizilerde dikkatleri üzerine çeken bir oyuncudur. Miss Turkey 2010’da 2.lik elde eden oyuncu, profesyonel olarak modellik de yapmıştır. Profesyonel olmasa da şarkı söyleyerek de pek çok insanın beğenisini kazanan Serenya Sarıkaya aşkları ile de sık sık gündeme düşmektedir.

serenay sarikaya kimdir

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Antalya doğumlu oyuncu Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası ayrılan Serenay’a annesi büyük destekçi olmuştur. Lise yıllarında psikolog olmak isteyen Serenay 16 yaşındayken Plajda filminde Aslı rolüyle ekran karşısına ilk defa çıkmış, daha sonra Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.

serenay sarikaya kariyei

Serenay Sarıkaya’nın Gündeme Düşen Aşkları

Tolgahan Sayışman 

Lale Devri dizisinde beraber rol aldığı Tolgahan ile oldukça inişli çıkışlı bir ilişki yaşadıkları haberleri yayılmış, 2012 yılının Aralık ayında son kez ayrılıp bir daha barışmadılar.

sayisman ve sarikaya aski

Çağatay Ulusoy 

Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy ile baş rolleri paylaşan Serenay’ın ismi pek çok kez Çağatay Ulusoy’la aşk yaşadıkları ortaya çıkmış 2 yıl boyunca beraberlikleri sürmüştür.

serenay cagatay cifti

İş Adamıyla Aşk İddiaları

Antalyalı evli iş adamı Murat Süğlün ile aşk yaşadığı haberleri ortaya atılmıştı ancak iki taraf da bu ilişkiyi yalanlamıştı. Taksim’de beraber görüntülenmelerinin ardından iş adamının muhabirlere fotoğraflarını silmeleri için para teklif ettiği söylenmişti.

serenay iddiasi

Muzaffer Yıldırım

2015 yılında Serenay ile Muzafer Yıldırım arasında ilişki olduğu iddiaları yayılmıştı. Ancak Serenay Sarıkaya bunları yalanlamış ancak beraber görüntülemeleri ve kameralardan özellikle kaçma çabası göstermeleri bu iddiaların doğruluk payı var mı sorusunu sevenlerine sordurmuştu. Bebek’te baş başa görüntülerinin ortaya çıkmasıyla iddiaların doğruluk payı kuvvetlenmiş ancak ikiliden bir açıklama gelmemiştir.

serenay muzaffer iddialari

Kerem Bürsin

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin ile beraber rol aldığı Mavi reklam filmi çekimlerinde tanışmış ve uzun süren bir ilişki yaşamışlardı. Pek çok fotoğrafları sosyal medyada dolaşan çift birbirine çok yakıştırılmıştı.

serenay kerem iliskisi

Kerem Bürsin’le ayrılmalarının ardından 2019 yılında beraber tatile çıktığı Çağatay Ulusoy ile tekrar barışacaklar mı sorusunu gündeme getirmiştir. Daha sonra Çağatay Ulusoy yanlışlıkla İnstagram hesabından Serenay’ın fotoğraflarına bakarken beğenmiş, beğeniyi hemen geri alsa da takipçileri bu durumu fark etmişti. Sonrasında Twitter üzerinden takipleşmeye başlayan ikilinin tatile çıktıkları haberleri yayıldıktan kısa süre sonra Çağatay’ın o zamanlar beraber olduğu Duygu Sarışın’la ayrılması dikkatleri Serenay’a çekmişti.

serenay ve kerem

Ali Koç

Çağatay Ulusoy ile Ağva kaçamağı iddiasının ardından Ali Koç’la ilişki yaşadığı iddiası ortaya atılmıştı. Ali Koç’un Serenay için eşinden boşanacağı, beraberliklerinin sürdüğü iddiaları uzun süre gündemde kalmıştı.  Serenay Sarıkaya bu iddiaların çirkin bir iftira olduğunu ve gerçeklik payına sahip olmadıklarını dile getirmiş, bu haberleri çıkartanlara karşı yasal yollara başvuracağını söylemişti.

serenay sarikaya asklari

Cem Yılmaz

Geçtiğimiz mart ayında ilişkileri kesinleşen Cem Yılmaz – Serenay Sarıkaya çiftinin objektiflere poz vermesinin ardından ilişkilerini ilan etmiş bulunmuşlardı. Kerem Bürsin görüntülendiği bir mekanda ‘beni bu olaya karıştırmayın’ diyerek eski sevgilisi hakkında yorum yapmak istememişti. Cem yılmaz da bu yorumun üzerine ‘bir bu kalmıştı iyi oldu’ şeklinde instagramdan cevap vermekte gecikmemişti.

sarikaya yilmaz cifti

Bu sıralar Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya evlilik haberlerini aldığımız Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya çiftine mutluluklar diliyoruz.

cem yilmaz serenay sarikaya


Daha Fazla Oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..