HaberlerSpor Haberleri

Test Pozitif Çıktı Fenerbahçe Antrenmanı İptal Etti

Fenerbahçe’de koronavirüs ile ilgili alarm var. 5 Mayıs Salı günü tüm futbolculara, teknik ekibe ve çalışanlara Covid-19 tanı testi uygulandı. Sonuçlardan biri pozitif çıktı.

Antrenman İptal Edildi

Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamaya göre, Covid-19 tanı testi yapılan Samandıra çalışanlarından birinin testi pozitif çıktı. Bir çalışanın ise şüpheli durumda olduğu kaydedildi. Bu durum üzerine, yarın gerçekleştirilmesi planlanan antrenmanın da iptal edildiği bildirildi.

Yaşanan olay üzerine sarı lacivertli ekip bir açıklama yaptı. Açıklama metni aşağıda yer almaktadır:

“Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 5 Mayıs Salı günü tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Covid-19 tanı testi yapılmıştır.

Yapılan bu ilk testlerin elimize bu akşam ulaşan sonuçlarına göre Samandıra çalışanlarımızdan birinin sonucu pozitif tespit edilmiş, bir diğer çalışanımız da şüpheli durumdadır. İki çalışanımızın da sağlık durumu detaylı takibe alınmış, yarın ikinci teste gireceklerdir.

Bu olay neticesinde, takımımızın yarın yapacağı antrenman iptal edilmiştir.

Konu hakkında gelişmeler oldukça kulübümüz tarafından tekrar bilgilendirme yapılacaktır.”

DHA


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..