HaberlerSpor Haberleri

Tüm Kulüp Koronavirüs Testi Yaptırmıştı! İşte Sonuçlar…

Göztepe Futbol Kulübü yaptığı açıklamada teknik heyet, yöneticiler ve futbolculara yapılan Covid-19 testlerinin tamamının negatif çıktığını duyurdu.

Çin2in Wuhan kentinde başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın sebebiyle Türkiye Süper Lig’inde de karşılaşmalara ara verilmişti. Sürecin olumlu yönde seyretmesiyle birlikte sezonun kalan kısmı için antrenmanlara başlayan Süper Lig takımları Koronavirüs testlerinden geçemeye de devam ediyorlar. Bunlardan biri de bir İzmir ekibi olan Göztepe. Göztepe Futbol kulübünde oyuncular, teknik heyet ve yöneticilere yapılan Covid-19 testlerinin tamamı negatif çıktı.

Testler Sonuçlandı

Sarı Kırmızılı ekipten konuyla ilgili olarak bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; “Türkiye Futbol Federasyonu’nun yayınladığı Futbola Geri Dönüş Öneri Protokolü kapsamında 4 Mayıs 2020 tarihinde A Takım futbolcularımız, teknik heyetimiz, destek ekibimiz ve yöneticilerimize Covid-19 testi yapılmıştır. Yapılan testlerin tamamının sonucu negatif çıkmıştır. Bu vesileyle bir kez daha tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor, tüm sağlık çalışanlarımıza ise emeklerinden ötürü teşekkür ediyoruz”   denildi. Testlerin tamamının negatif çıkması İzmir ekibinde memnuniyetle karşılanırken takım Süper Lig çalışmalarında da devem edecek. DHA


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..