Gündem HaberleriHaberler

Yasak Bitti AVM’ler Dolup Taştı

Alışveriş Merkezlerinin hizmet vermeye başlaması ile yurdun dört bir yanından dikkat çeken görüntüler de gelmeye başladı.

ANKARA

Bazı illerde AVM’lerde yoğunluk gözlemlenmezken, bazı illerde ise AVM’lerin önünde kuyruklar oluştuğu gözlemlendi.

ANKARA

İzmir’de AVM’lere İlgi Yok

İzmir’de açılan AVM’lere ilgi gösterilmedi. Koronavirüs nedeni ile bir aydır kapalı olan alışveriş merkezleri 11 Mayıs itibariyle açıldı. Ancak ilk gün nedeni ile beklenen yoğunluğun yaşanmadığı gözlendi.

IZMIR

İzmir’in önde gelen alışveriş merkezleri bugün itibariyle açıldı ancak pek çoğunun 1 Haziran dolayısıyla açılacağı duyuruldu. AVM’lere gelen ziyaretçilerin maskesiz girişlerine izin verilmezken; ateş ölçümleri de yapıldı.

IZMIR

AVM’lerde yalnızca restoran, kafe, spor ve eğlence yerleri dışındaki faaliyetlerde bulunan işyerleri açıktı.

IZMIR

Ankara Yoğundu

Ankara’da ise İzmir’deki tablonun tam tersi vardı. AVM’lerde berber, kuaför ve güzellik salonları yeniden faaliyete başlarken, girişlerde uzun kuyrukların oluştuğu gözlendi.

ANKARA

Maske, yüz koruyucu ve eldiven takan görevlilerin denetiminde içeriye giren ziyaretçilerin sosyal mesafe kurallarına uymalarına da özen gösterildi.

ANKARA

Alanya’da Yerleşik Yabancılar Yoğunluk Yarattı

Ülkenin farklı şehirlerinde açılan AVM’lerin bazılarında yoğunluk yaşanırken, bazıları ise daha tenhaydı. Alanya’da açılan AVM’de ise yerleşik yabancı yoğunluğu vardı.

ANTALYA’NIN ALANYA ILCESI

Ziyaretçilerin zaman zaman sosyal mesafe kurallarına uymadığı gözlendi.

ANTALYA’NIN ALANYA ILCESI

İstanbul’da Uzun Kuyruklar Oluştu

İlginç görüntülerin yaşandığı bir diğer adres ise İstanbul oldu. İstanbul’da ziyaretçiler AVM’lere girebilmek için uzun kuyruklar oluştururken, bu görüntüler kameralara yansıdı.

AVM’lere girebilmek için uzun süre bekleyen ziyaretçilerin yoğun ilgisi dikkat çekti.

DHA

 

 


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..