HaberlerMagazin Haberleri

Yıllar Önce Dağılan Grup Hepsi’den Barışma Haberi Geldi!

Yaklaşık 11 yıl önce Hepsi grubu ayrılmıştı. Hayranları tarafından büyük üzüntüyle karşılanan bu haber, barışmalarını yıllar sonra bile isteyen hayranları sayesinde gündemini korumuştu. Sonunda beklenen gelişmeler bizimle 🙂

Hepsi’yi Hatırlayalım

Güzel ve pozitif enerji yüklü şarkıları o dönem gençlerinin ve çocuklarının bir numaralı şarkıları olmuştu. Şarkı sözlerini hala ezbere biliyoruz, biliyorsunuz.

Grubun büyük hayran kitlesine güvenilerek reklam filmleri teklifleri gelmişti hepsi grubu üyeleri için…

Daha sonra grup mensuplarının tam kadro dahil olduğu dönemin reyting rekorları kıran dizilerinden biri çekildi; ‘Hepsi Bir‘ adı altında.

Hepsi grubu isimleri; Cemre Kemer, Gülçin Ergül, Yasemin Gürük ve Eren Bakıcı.

O dönem kız çocukları oyunlarında ‘ben Cemre’yim, hayır ben Eren’im’ gibi tuhaf kavgalara tutuşuyorlardı. Herkes kendi çevresine göre kendisine bir Hepsi grubu karakteri seçmekle meşguldü 😀

Hepsi Grubunun Dağılması

2009 yılında bir gelişme yaşanmıştı. Gülçin Ergül’ün diğer kızlarla arasında sorunlar olduğu dedikoduları yayılmaya başlamıştı önce. Daha sonra dedikodular doğrulandı ve grup Gülçin’in ayrılması ile dağıldı.

Gülçin Ergül, müzik kariyerine devam ederek 2010 ve 2018 yılları arasında bir çok şarkıya imza atmıştı. Özellikle ‘bir tanecik aşkım’ şarkısı ile gündeme bomba misali bir çıkış gerçekleştirmişti. O dönemlerde Gülçin Ergül’ün annesi de bir kaç röportaj vererek kızının küçük yaşlardan beri şarkı söyleme konusunda yetenekli ve ilgili olduğunu açıklamıştı.

Hepsi grubunun geride kalan diğer üyeleri de kendi yarattıkları ‘Hepsi’ markasına sadık kalarak müzik çalışmalarına devam etmişlerdi.

Bir kaç magazin programında Gülçin’e Hepsi grubu neden dağıldı soruları sorulmuş, net cevaplar alınmamakla beraber grubun eski üyesi ile grup arasında sözlü laf sokma savaşlarına neden olmuştu bu durum.

Barışma Çanları Çaldı!

Geçtiğimiz bir kaç gün öncesinde, instagram üzerinden Gülçin ile Eren’in takipleşmeye başlaması öncelikle dikkatleri üzerilerine çekti. Daha sonra Gülçin, Eren’in bir soru cevap etkinliğinde kendisinden güzel sözlerle bahsetmiş olduğunu fark ettiğini bu yüzden iletişime geçerek teşekkür ettiğini söyledi.

Önce İkisi, Sonra Hepsi Barıştı!

Kendi aralarında konuşarak buzları eriten Eren ve Gülçin’in bu konuşması üzerine Yasemin de bir adım atarak Gülçin ile konuşmuş. Ardından bu konuşmaları Cemre’ye atmış kızlar. Cemre de bu konuşmaları gördükten sonra sosyal platform üzerinden Gülçin hakkında güzel yorumlar yapmış.

Böylece önce ikisi sonra hepsi aralarındaki buzları eritmiş oldu gözlerimizin önünde 🙂

Neden Olmasın?

Gülçin Ergül dün gelen sorulara yanıt vererek 10 yılı aşkın zaman önce olmuş olan mevzuların hala konuşulmasının ve husumetin sürdürülmesinin anlamsız olduğunu düşündüklerini ifade etti. Sorular üzerine mesela bir yardım gecesinde yeniden bir arada şarkı söylemelerinin imkansız olmadığını da belirterek iyice yeni grup Hepsi için sevenlerini umutlandırdı.

Hepsi grubu Eren

Hepsi grubu Yasemin

Hepsi grubu Cemre

Twitter’da Sevinçlerini Paylaştı Sevenleri 🙂

Bir balkon konuşması yapılsın artık…

Roller yeniden dağıtılsın bakalım!

 


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..