Geyik

Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gülşen Bubikoğlu Sosyal Medyayı Salladı

Yeşilçamın unutulmayan yıldızları arasında olan Gülşen Bubikoğlu hakkında ABD’de kızının yanında yaşadığı bu günlerde görüntülerinin ortaya çıkmasıyla beraber Yeşilçam aşıkları onun eski hallerini paylaşarak hasretlerini ve övgülerini dile getirdiler.

gulsen bubikoglu ortaya cikti 1

Gülşen Bubikoğlu Kimdir?

Gülşen Bubikoğlu kimdir; İstanbul’da 5 Aralık 1954 tarihinde doğmuştur. 1973 yılında katıldığı bir yarışmanın ardından dikkatleri üzerine çekmeye başlamış ve yetenekleri sayesinde kısa sürede Erler Film başta olmak üzere bir çok film işletmesi çalışmalar teklif etmiştir.

1974’de Gülşen Bubikoğlu eşi Türker İnanoğlu ile gizlice bir dostlarının evinde evlenmişti.

Başarılı performansları sayesinde kısa sürede bir numaralı kadın oyuncu oldu ve Türk sinemasında sağlam bir yer elde etti.

Yaban, Şafakta Buluşalım, Ah Nerede, Mahçup Delikanlı, Reisin Kızı ve bir çok ismini duyurmuş Yeşilçam filminde başrollerde olan Gülşen Bubikoğlu filmleri hafızlardan silinmemişti ancak kendisi uzun süredir ortalıkta görünmemekteydi.

64 yaşına gelen Gülşen Bubikoğlu, uzun süredir sevenlerini habersiz bırakmıştı. Yıllar sonra ortaya çıkarak objektiflere yakalanan eski sanatçı, eskiden güzelliğiyle salladığı medyayı bu kez değişimi ile salladı. Yaşı ve aradan geçen yıllardan sonra Gülşen Bubikoğlu yeni hali karşısında görülen değişim olağan karşılandı ancak hayranları sosyal medya üzerinde ismini TT yapmakta gecikmediler.

gulsen bubikoglu gencligi

Gülşen Bubikoğlu’nun Son Hali

64 yaşındaki sanatçının kızının yanında ABD’de yaşadığı söylenmekte. Orada torun bakarak  mütevazi bir hayat sürdüğü konuşuluyor.

İşte Gülşen Bubikoğlunun son hali;

gulsen bubikoglu son hali Gülşen Bubikoğlu Sosyal Medyayı Salladı

Çıkan haberlerin ardından Gülşen Bubikoğlu twitter üzerinde kısa sürede TT olan Gülşen Bubikoğlu hakkında yüzlerce tweet atıldı.

Pek çok insan için güzelliğin tanımı olan Gülşen Bubikoğlu’nun güzelliği övgülerle yayıldı.

Yaşının 64 olduğunu kabullenemediklerinden herhalde, tuhaf yorumlar da karşımıza çıktı elbette..

Ancak her şeye rağmen yine sevildi, hürmet gördü usta oyuncu.

Olaya hakim olmayan pek çok insan da ilginç paylaşımlarıyla gündeme katılmak istedi.

Haberi geç alıp telaşa kapılanlar da oldu. Çok şükür hayatta sakinleşin…

Eski sahneler yad edildi, unutulmayan filmler anıldı tekrardan bu vesile ile.

 Müthiş bir karşılaştırma ile son noktayı koyalım biz de.


Daha Fazla Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hadi Ama, Yapma Bunu :(

Görüşüne göre reklam engelleyici kullanıyorsun. Aslına bakarsan seni eğlendirirken motive olduğumuz konular arasında reklam gelirleri bulunuyor. Bu konuda bizi lütfen kırma..